fbpx Yourgene Health plc - Дома
АнахајмКалифорнија_1920х680_BW.jpeg
007-events.jpg
Дизелдорф_1920х680.jpeg
006-events.jpg
Bangkok_1920x680.jpeg
Манила Филипини_1920х680.jpeg
Тајпеј
претходната стрелка
следната стрелка

Yourgene Health ќе присуствува на следниве настани во индустријата. Доколку сакате да закажете состанок со член на тимот на Yourgene, испратете е-пошта Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите..

 • 8-ми Годишен отворен состанок (# UKPGx2021), 20 октомври 2021 година, Кралски колеџ за лекари, Парк Регенс, Лондон +

  Yourgene Health ќе се прикажува буквално на 8 -от годишен отворен состанок на мрежата за фармакогенетика и стратификувана медицина. 

 • Медика, 15 - 18 ноември 2021 година, Дизелдорф, Германија +

  Yourgene Health ќе изложува на Медика 2021 во Дизелдорф. Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите. да договориме време за средба и дискусија за нашите производи, услуги и можности.

 • Фестивал за мајчинство и акушерство во Шкотска 2021 година, 23 ноември 2021 година, стадион Марејфилд, Единбург, Шкотска +

  Yourgene Health ќе биде изложен на фестивалот за мајки и акушерство во Шкотска 2021 година во Единбург. Beе разговараме за нашата IONA® и ИОНА® Грижете напредни тестови за скрининг на NIPT. Кликнете овде за повеќе информации за нашите услуги. 

 • BVDH (Berufsverband Deutscher Humangenetiker), 26-27 ноември 2021 година, Келн, Германија +

  Yourgene Health со нетрпение очекува да присуствува на есенската конференција BVDH 2021 година во Келн. Со задоволство ќе зборуваме за нашите производи и услуги. 

 • Тајванско друштво за оториноларингологија хирургија на главата и вратот, 28-29 ноември 2021 година, Тајпеј, Тајван +

  Поради Coronavirus ASHG 2020 ќе биде виртуелен настан. Кликнете овде да ја посетите виртуелната изложба на Вирџин и да научите за нашите производи и услуги. Контактирајте дали има нешто за што сакате да разговарате понатаму

 • Фестивал на геномика и биодата 2022 година, 26-28 јануари 2022 година, Лондон, Велика Британија +

  Возбудени сме што ќе присуствуваме на Фестивалот за геномика и биодата во јануари 2022 година во Лондон. Посетете го нашиот штанд за да дознаете повеќе за нашите услуги. 

 • ESHG 2022 (55. Европска конференција за генетика на човекот), 11 - 14 јуни 2022 година, Виена, Австрија. +

  Yourgene Health со нетрпение очекува да изложи на 55 -тата Европска конференција за човечка генетика во Виена, Австрија во јуни 2022 година. Посетете го нашиот штанд за да дознаете повеќе за нашите производи и услуги. 

 • 1