fbpx Yourgene Health plc - Ana Sayfa
önceki ok
sonraki ok
kaydırıcı

Yourgene Sağlık plc

(“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

COVID-19 testi başlatıldı
Clarigene ™ SARS-CoV-2 testinin başlatılması ('RUO')

Manchester, İngiltere - 30 Haziran 2020: Önde gelen bir uluslararası moleküler tanı grubu olan Yourgene (AIM: YGEN), Clarigene ™ SARS-CoV-2 testinin yalnızca araştırma amaçlı ('RUO') piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Clarigene ™ SARS-CoV-2 testi, virüsün varlığını doğrulamak için SARS-CoV-19 virüs RNA * 'sını saptayan moleküler PCR (polimeraz zincir reaksiyonu) bazlı COVID-2 testidir. Test, virüsün varlığını ve bireylerin şu anda enfekte olup olmadığını tespit etmek için kullanılır, antikor varlığını değil. Test basittir ancak hepsi aynı PCR kuyusunda ** bir numune, viral hedef ve dahili kontrol ile oldukça etkilidir **.

Test kiti bir mastermix, primer ve prob setleri içerir ve bir nazofaringeal sürüntüden ekstrakte edilen RNA için uygundur. Test, RNA ekstraksiyonu ve kurulumunu takiben 1 saat 20 dakikalık hızlı bir geri dönüş süresine sahiptir. Rekabetçi analiz, endüstri çapında bir sorun olan yanlış negatif sonuçların ortaya çıkma olasılığını azaltmak için geliştirilmiştir.1. Yourgene'nin iç kontrol primerleri sadece RNA'yı tespit etmek ve hasta DNA'sını yükseltmek için tasarlanmamıştır, bu da yanlış negatiflere yol açar. Deneyler, bağımsız bir laboratuvar değerlendirme kuruluşundan alınan verilerle karşılaştırılmıştır. Ön veriler, testin% 100 özgüllüğe sahip olduğunu göstermiştir.

Clarigene ™ SARS-CoV-2 testi, Yourgene'nin müşterilerine değerlendirme kitleri olarak sunulacak ve daha önce 26 Mayıs 2020'de CE işaretli olarak ilan edilecektir. in vitro Tanı amaçlı kullanım için tanı kiti ('CE IVD'), Temmuz 2020'nin sonunda serbest bırakılmaya devam etmektedir. CE-IVD sürümü, iki viral hedef ve test kontrolüne sahip olacak ve bu da onu birkaç açıdan geri ödeme perspektifinden daha cazip hale getirecektir. Avrupa bölgeleri.

Yourgene, halihazırda 300'den fazla laboratuvar müşterisine ve Clarigene ™ SARS-CoV-2 testinin ve CE IVD kitlerinin satışlarının onaylanmasının ardından, bir boru hattı hedefini hedefleyen büyüyen küresel dağıtım kanalları ağına sahiptir. Ayrıca, test Yourgene'nin Manchester'daki servis laboratuvarında yapılacaktır.

Yourgene CEO'su Lyn Rees şunları söyledi: “Clarigene ™ SARS-CoV-19 Testinin (RUO) lansmanı ile küresel COVID-2 çabalarına desteğimizi sürdürmekten gurur duyuyoruz ve bizi bu konuya getirmek için son derece sıkı çalışan Yourgene ekibini tebrik ediyorum. nokta. Clarigene bulaşıcı hastalık ürün portföyünün eklenmesi, ticari kanallarımız aracılığıyla teklifimizi güçlendirecek ve ürün yelpazemizi genişletecek ve çeşitlendirecektir. Test için CE işareti almaya devam ediyoruz ve Temmuz sonunda piyasayı güncellemeyi dört gözle bekliyorum. ”

1. doi: https://doi.org/10.1101/2020.05.13.094839

Ribonükleik asit (RNA), genlerin kodlanması, dekode edilmesi, düzenlenmesi ve ekspresyonunda çeşitli biyolojik rollerde gerekli olan polimerik bir moleküldür. RNA ve DNA nükleik asitlerdir, ancak COVID-19 virüsünü tespit etmek için RNA'ya ihtiyaç vardır.

** Testin çalışması için bir PCR cihazına giren birkaç çukur içeren bir plaka. Her çukurcuk test ve numune reaktifi içerir.

Bu duyuru, 7/596 tarihli AB Tüzüğü'nün 2014. Maddesi açısından içeriden bilgi içermektedir.

Yourgene Sağlık plc

Lyn Rees, İcra Kurulu Başkanı
Barry Hextall, Finans Direktörü
Joanne Cross, Pazarlama Direktörü

Tel: + 44 (0) 161 669 8122

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Sen, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir gerekir.

Cairn Mali Müşavirler LLP (NOMAD)

Liam Murray / James Caithie / Ludovico Lazzaretti

 Tel: + 44 (0) 20 7213 0880

Stifel Nicolaus Europe Limited (Tek Kurumsal Broker)

Nicholas Moore / Matthew Blawat / Ben Maddison

Tel: + 44 (0) 20 7710 7600

Walbrook PR Ltd (Medya ve Yatırımcı İlişkileri)

Paul McManus / Lianne Cawthorne 

Tel: +44 (0) 20 7933 8780 veya Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Sen, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir gerekir.

AYPİNOkul ve Ofis Mob lyaları: 07980 541 Mob: 893   

Yourgene Health Hakkında

Yourgene Health, genetik ürün ve hizmetleri geliştiren ve ticarileştiren uluslararası bir moleküler teşhis grubudur. Grup, teşhis bilimini ilerletmek için DNA teknolojisindeki küresel liderlerle ortak çalışmaktadır.  

Yourgene, esas olarak üreme sağlığı için basit ve doğru moleküler teşhis çözümleri geliştirir ve ticarileştirir. Grubun ürünleri arasında Down Sendromu ve diğer genetik bozukluklar için invaziv olmayan prenatal testler (NIPT), Kistik Fibrozis tarama testleri, invaziv hızlı anöploidi testleri, erkek infertilite testleri ve genetik hastalık testleri bulunmaktadır. Yourgene'nin ticari ayak izi zaten İngiltere, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya'da kuruldu.

Ürün geliştirme, araştırma hizmeti ve ticari yeteneklerimiz, düzenleyici gönderimler de dahil olmak üzere genetik test geliştirmenin yaşam döngüsü boyunca uzanmaktadır. Teknik uzmanlığımız ve ortaklığımız sayesinde Yourgene Health, genetik test teklifini onkolojiye de genişletiyor.

Yourgene Health'in merkezi Manchester, İngiltere'de olup Taipei ve Singapur'da ofisleri bulunmaktadır ve Londra Menkul Kıymetler Borsası'nın AIM piyasasında "YGEN" kodu altında işlem görmektedir. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.yourgene-health.com ve bizi twitter'dan takip et @Evleneceksen. • 22 Şubat 2021 - NPH ile ortaklık +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  NPH ile ortaklık

  Leeds Bradford Havaalanı için COVID-19 test hizmeti sağlamak

  Manchester, İngiltere - 22 Şubat 2021:  Uluslararası moleküler tanı grubu Yourgene (AIM: YGEN), Newcastle Premier Health Limited ile ortak olduğunu duyurdu. 1 ("NPH"), Newcastle ve Kuzey Doğu'da önde gelen bağımsız tıbbi hizmetler sağlayıcısı, Şirketin Manchester'daki laboratuvarından Leeds Bradford Havaalanı'na COVID-19 PCR test hizmetleri sağlayacak.

  ... Detaylı İncele
 • 8 Şubat 2021 - Ticaret güncellemesi +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  Ticaret güncellemesi

  Güçlü H2 momentumunun çift haneli yıllık büyüme sağlaması bekleniyor ancak beklentilerin altında

  Ertelenmiş gelir fırsatları, tekliflere yatırım ve daha sonraki daha güçlü büyümenin yeniden başlamasını sağlaması beklenen yeni girişimler

  Manchester, İngiltere - 8 Şubat 2021: Uluslararası moleküler tanı grubu Yourgene (AIM: YGEN), mali yılın ikinci yarısı için 31 Mart 2021'e ("H2") kadar mevcut ticaret hakkında bir güncelleme sağlar.

  sırasında

  ... Detaylı İncele
 • 13 Ocak 2021 - Belçika'da DPYD taraması önerildi +

  Yourgene Sağlık plc
  ("Yourgene" veya "Grup" veya "Şirket")

  Belçika'da DPYD taraması önerilir

  Manchester, İngiltere - 13 Ocak 2021: Uluslararası moleküler tanı grubu Yourgene (AIM: YGEN), 11 Ocak 2021'de Acta Clinica Belgica'da yayınlanan araştırma makalesini memnuniyetle karşılıyor: "5-FU, kapesitabin (ve tegafur) ile tedavi edilen hastalarda DPD eksikliğinin taranmasına ilişkin ortak Belçika önerisi."

  Araştırma makalesi, ciddi ve bazen ölümcül yanlara neden olabilen Dihidropirimidin Dehidrojenaz (DPD) eksikliğinin taranmasını onaylamaktadır.

  ... Detaylı İncele
 • 11 Ocak 2021 - Clarigene® SARS-CoV-2 Ürün Güncellemesi ve CityDoc ve ReCoVa-19 ile Ortaklıklar +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  Clarigene® SARS-CoV-2 Ürün Güncellemesi
  ve CityDoc ile Ortaklıklar ve ReCoVa-19

  Manchester, İngiltere - 11 Ocak 2021: Uluslararası moleküler tanı grubu Yourgene (AIM: YGEN), 24 Aralık 2020'de Şirketin yeni virüs suşu (VUI-202012/01 SARS-CoV-2 varyantı) ile ilgili açıklamasının ardından Yourgene'nin ıslak laboratuvar testlerinin tamamlandığını duyurdu. ve Clarigene'nin performansının ® SARS-CoV-2 testi şu anda herhangi bir

  ... Detaylı İncele
 • 24 Aralık 2020 - COVID-19 güncellemesi: Birleşik Krallık Hükümeti için onaylı sağlayıcı ve yeni virüs türüne yanıt +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  COVID-19 güncellemesi: Birleşik Krallık Hükümeti ve r yeni virüs türüne yanıt

  Manchester, İngiltere - 24 Aralık 2020:  Uluslararası moleküler teşhis grubu Yourgene (AIM: YGEN), Yourgene Genomic Services'in, 19 Aralık 15'de tanıtılan Uluslararası Seyahat için Testten Yayınlanmak üzere Birleşik Krallık Hükümeti'nin onaylı COVID-2020 özel test sağlayıcıları listesine eklendiğini duyurdu ("Test Yayınlamak ”) ve ayrıca

  ... Detaylı İncele
 • 17 Aralık 2020 - Altı Aylık Rapor +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  Yarım Yıllık Rapor

  Manchester, İngiltere - 17 Aralık 2020: Genetik ürünleri ve hizmetleri ticarileştiren uluslararası moleküler tanı grubu Yourgene Health plc (AIM: YGEN), 30 Eylül 2020 tarihinde sona eren altı aylık denetlenmemiş altı aylık raporunu açıkladı.

  Sonuçlar, küresel pandeminin ilk birkaç ayında Grubun ana faaliyetinin dayanıklılığını, COVID-19 test çözümlerini hızlı bir şekilde başlatmadaki duyarlılığını ve

  ... Detaylı İncele
 • 2 Aralık 2020 - NHS İngiltere tarafından önerilen DPYD kitleri +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  NHS İngiltere tarafından önerilen DPYD kitleri

  Manchester, İngiltere - 2 Aralık 2020: Uluslararası moleküler tanı grubu Yourgene (AIM: YGEN), NHS England tarafından yayınlanan Klinik Devreye Alma Acil Politika Bildirimi'ni memnuniyetle karşılamaktadır: 'Floropirimidin tedavileri ile DPYD polimorfizmleri için farmakogenomik test' Şiddetli yan etki riskini tanımlamak için kemoterapötik ilaç 5-Fluorouracil (5-FU) ile tedaviye başlamadan önce DPYD testinin rutin olarak kullanılabilirliğini tavsiye ederek

  ... Detaylı İncele
 • 5 Kasım 2020 - Müdürlük değişikliği +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  Müdürlük değişikliği
  Yeni ürün geliştirme yol haritasının yürütülmesi için Bilim Kurulu Başkanı ataması

  Manchester, İngiltere - 5 Kasım 2020: Uluslararası moleküler tanı grubu Yourgene (AIM: YGEN), Dr. Joanne Mason'ın derhal yürürlüğe girecek şekilde Şirketin Direktörü olarak Bilimsel Baş Sorumlusu olarak atandığını duyurdu.

  Dr Mason, Aralık 2019'da Şirkete katıldığından beri Yourgene'de Araştırma ve Geliştirme (yönetim kurulu üyesi olmayan pozisyon) direktörüdür.

  ... Detaylı İncele
 • 3 Kasım 2020 - Take2 Health Limited ile Ortaklık +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  Take2 Health Limited ile Ortaklık
  Yourgene, Tayvan'da Nazofarengeal Karsinom (NPC) Taraması için genomik test yapacak

  Manchester, İngiltere - 3 Kasım 2020: Uluslararası moleküler tanı grubu Yourgene (AIM: YGEN), yüzde yüz iştiraki Yourgene Health Taipei'nin Hong Kong merkezli Take2 Health Limited ("Take2" ile bölgesel bir pazarlama ve hizmet sözleşmesi ("Sözleşme") imzaladığını duyurdu ), Take2'nin Nazofarengeal Karsinom için klinik olarak onaylanmış genomik testini desteklemek için

  ... Detaylı İncele
 • 26 Ekim 2020 - Yarı yıllık Ticaret güncellemesi +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  Yarım yıllık Ticaret güncellemesi
  Şirketin dayanıklılığını gösteren ilk çeyrek yıllık büyüme

  Manchester, İngiltere - 26 Ekim 2020: Önde gelen bir uluslararası moleküler teşhis grubu olan Yourgene (AIM: YGEN), 30 Eylül 2020'de sona eren yarı yıl için ("H1 2020") bir ticaret güncellemesi duyurdu.

  30 Eylül 2020'de sona eren yarı yıl için gelirler, önceki yıla göre% 8.2 artarak 1 milyon £ (2019 İlk Yarı: 7.8 milyon £) oldu ve güçlü Avrupa gelirleri,

  ... Detaylı İncele
 • 23 Ekim 2020 - CQC kaydı +

  Yourgene Sağlık plc
  ("Yourgene Health" veya "Şirket")

  CQC kaydı

  Manchester, İngiltere - 23 Ekim 2020: Önde gelen bir uluslararası moleküler tanı grubu olan Yourgene Health (AIM: YGEN), Bakım Kalitesi Komisyonu'ndan ("CQC") Şirketin Manchester'daki Citylabs 1.0'daki tesislerinin artık gerçekleştirilecek ikinci kayıtlı konum olduğuna dair bildirim aldığını duyurdu. teşhis ve tarama prosedürleri.

  Şirketin mevcut CQC kaydının genişletilmesi, NIPT testinin çalışması için daha fazla esneklik sağlar

  ... Detaylı İncele
 • 21 Ekim 2020 - Yourgene Genomic Services ile Cytox ile işbirliği +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  Yourgene Genomic Services ile Cytox ile işbirliği

  Alzheimer hastalığına yakalanma riskini belirlemek için yeni bir genetik test olan genoSCORE ™ 'ye klinik erişim sağlamak için Cytox ile ortaklık

  Manchester, İngiltere - 21 Ekim 2020: Önde gelen bir uluslararası moleküler tanı grubu olan Yourgene Health (AIM: YGEN), yakın zamanda piyasaya sürülen Yourgene Genomic Services ("YGS") ile Cytox Ltd ("Cytox") arasında beta testi genomik çalışma için yeni bir işbirliğini duyurdu.

  ... Detaylı İncele
 • 12 Ekim 2020 - Elucigene DPYD testleri Galler'de rutin olarak kullanılacak +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  Elucigene DPYD testleri Galler'de rutin olarak kullanılacak

  Galler, kemoterapi gören hastalara DPYD taraması sunan ilk Birleşik Krallık ülkesidir
  DPYD testleri, belirli kemoterapi tedavilerinden kaynaklanan ciddi yan etki riskini belirlemek için hastaları tarar

  Manchester, İngiltere - 12 Ekim 2020: Uluslararası moleküler teşhis grubu Yourgene (AIM: YGEN), onkoloji ürünü Elucigene DPYD testinin şu anda Galler'de rutin olarak kullanıldığını duyurdu.

  ... Detaylı İncele
 • 8 Ekim 2020 - Japonya'da stratejik üreme sağlığı ortaklığı güvence altına alındı +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  Japonya'da stratejik üreme sağlığı ortaklığı güvence altına alındı

  Manchester, İngiltere - 8 Ekim 2020: Önde gelen bir uluslararası moleküler teşhis grubu olan Yourgene Health (AIM: YGEN), Yourgene'in Flex ™ Analiz Yazılımı (" Esnek Yazılım ”) üreme sağlığı projesi için biyoinformatik platformu.

  Yourgene ve Japon ortak ("Ortak") bir teknoloji transferine girdi

  ... Detaylı İncele
 • 7 Ekim 2020 - IONA® Nx, St George's NHS Hastanesi ile sözleşme imzaladı +

  Yourgene Sağlık plc

  (“Yourgene” veya “Grup” veya “Şirket”)

  IONA ® Nx, St George's NHS Hastanesi ile sözleşme imzaladı

  Manchester, İngiltere - 7 Ekim 2020: Uluslararası moleküler tanı grubu Yourgene (AIM: YGEN), yeni piyasaya sürdüğü IONA'yı kullanarak non-invaziv prenatal test (NIPT) için sözleşme verildiğini duyurdu. ® Nx NIPT İş Akışı ('IONA ® Nx '), prestijli St George's NHS Trust Foundation, Tooting, South London ("St George's") tarafından. Sözleşme, her ikisinin de imzalamasına tabidir

  ... Detaylı İncele
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
> <
Dizüstü bilgisayar ile masada oturan hamile bayan

Medya ve Yatırımcı İlişkileri
Walbrook PR Ltd
4 Lombard Street
London
EC3V 9HD
yourgene@walbrookpr.com
T: +44 (0) 20 7933 8780

Bilgisayar ekranına bakarak iki iş adamları