fbpx Yourgene Health plc - Domovská stránka
predchádzajúca šípka
ďalšia šípka
slider

Yourgene Health plc

(„Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

Začala sa analýza COVID-19
Spustenie testu Clarigene ™ SARS-CoV-2 („RUO“)

Manchester, Spojené kráľovstvo - 30. júna 2020: Yourgene (AIM: YGEN), vedúca medzinárodná skupina molekulárnej diagnostiky, oznamuje spustenie testu Clarigene ™ SARS-CoV-2 len na výskumné účely („RUO“).

Test Clarigene ™ SARS-CoV-2 je test založený na molekulárnej PCR (polymerázová reťazová reakcia) COVID-19, ktorý deteguje RNA vírusu SARS-CoV-2 * na potvrdenie prítomnosti vírusu. Test sa používa na detekciu prítomnosti vírusu a toho, či sú jednotlivci v súčasnosti infikovaní, nie prítomnosť protilátok. Test je jednoduchý, ale vysoko efektívny s jednou vzorkou, vírusovým cieľom a vnútornou kontrolou, všetko v rovnakej PCR jamke **.

Testovacia súprava obsahuje sady mastermix, primérov a sond a je vhodná pre RNA extrahovanú z nazofaryngeálneho tampónu. Skúška má rýchly extrakčný čas 1 hodinu a 20 minút po extrakcii RNA a nastavenie. Konkurenčný test bol vyvinutý s cieľom znížiť pravdepodobnosť vzniku falošných negatívnych výsledkov, čo bol problém celého odvetvia1, Priméry vnútornej kontroly Yourgene sú navrhnuté tak, aby detegovali iba RNA, a nie amplifikovali DNA pacienta, čo vedie k falošným negatívom. Testy boli porovnané s údajmi nezávislého laboratórneho hodnotiaceho orgánu. Predbežné údaje preukázali, že test má 100% špecificitu.

Test Clarigene ™ SARS-CoV-2 bude k dispozícii zákazníkom Yourgene ako hodnotiace súpravy a ako bolo predtým oznámené 26. mája 2020, označenie CE in vitro Diagnostická súprava („CE IVD“) na diagnostické použitie je stále na ceste k uvoľneniu na konci júla 2020. Verzia CE-IVD bude mať dva vírusové ciele a kontrolné stanovenia, vďaka čomu bude žiaduce z hľadiska úhrady viac žiaduce Európske regióny.

Yourgene už má viac ako 300 laboratórnych zákazníkov a rastúcu globálnu sieť distribučných kanálov, prostredníctvom ktorých sa môže riadiť predaj testovacích súprav Clarigene ™ SARS-CoV-2 a súprav CE IVD po ich schválení a zamerať sa na množstvo príležitostí. Okrem toho sa test uskutoční v servisnom laboratóriu Yourgene v Manchestri.

Lyn Rees, generálna riaditeľka spoločnosti Yourgene, uviedla: „Sme hrdí na to, že môžeme pokračovať v podpore globálneho úsilia COVID-19 spustením testu Clarigene ™ SARS-CoV-2 (RUO) a rád by som zablahoželal tímu Yourgene, ktorý veľmi tvrdo pracoval, aby sa k nám dostal bod. Pridanie portfólia produktov infekčnej choroby Clarigene posilní našu ponuku prostredníctvom našich komerčných kanálov a rozšíri a diverzifikuje náš sortiment. Stále sme na dobrej ceste k získaniu značky CE za test a teším sa na aktualizáciu trhu koncom júla. “

1. doi: https://doi.org/10.1101/2020.05.13.094839

* Kyselina ribonukleová (RNA) je polymérna molekula nevyhnutná v rôznych biologických úlohách pri kódovaní, dekódovaní, regulácii a expresii génov. RNA a DNA sú nukleové kyseliny, ale RNA je potrebná na detekciu vírusu COVID-19.

** Doštička obsahujúca niekoľko jamiek, ktorá prechádza do nástroja PCR na fungovanie testu. Každá jamka obsahuje testovacie a vzorkovacie činidlo.

Toto oznámenie obsahuje dôverné informácie na účely článku 7 nariadenia EÚ 596/2014.

Yourgene Health plc

Lyn Rees, generálny riaditeľ
Barry Hextall, finančný riaditeľ
Joanne Cross, riaditeľka marketingu

Tel: + 44 (0) 161 669 8122

Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Spambotmi, aby ste ju videli, musíte mať povolený JavaScript.

Cairn Financial Advisers LLP (NOMAD)

Liam Murray / James Caithie / Ludovico Lazzaretti

 Tel: + 44 (0) 20 7213 0880

Stifel Nicolaus Europe Limited (jediný podnikový maklér)

Nicholas Moore / Matthew Blawat / Ben Maddison

Tel: + 44 (0) 20 7710 7600

Walbrook PR Ltd (Vzťahy s médiami a investormi)

Paul McManus / Lianne Cawthorne 

Tel: +44 (0) 20 7933 8780 alebo Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Spambotmi, aby ste ju videli, musíte mať povolený JavaScript.

Mob: 07980 541 893 Mob: 07584 391 303   

O zdraví vašich detí

Yourgene Health je medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, ktorá vyvíja a komercializuje genetické produkty a služby. Skupina pracuje v spolupráci s globálnymi lídrami v oblasti technológie DNA na rozvoji diagnostickej vedy.  

Yourgene vyvíja a komercializuje jednoduché a presné molekulárne diagnostické riešenia, primárne pre reprodukčné zdravie. Medzi produkty skupiny patria neinvazívne prenatálne testy (NIPT) na Downov syndróm a iné genetické poruchy, skríningové testy na cystickú fibrózu, invazívne rýchle aneuploidné testy, testy mužskej neplodnosti a testy genetických chorôb. Komerčná stopa spoločnosti Yourgene je už zavedená vo Veľkej Británii, Európe, na Strednom východe, v Afrike a Ázii.

Náš vývoj produktov, výskumné služby a komerčné kapacity siahajú po celý životný cyklus vývoja genetických testov vrátane regulačných podaní. Prostredníctvom našich technických znalostí a partnerstiev rozširuje spoločnosť Yourgene Health aj ponuku genetického testovania do onkológie.

Yourgene Health má ústredie v Manchestri vo Veľkej Británii s pobočkami v Taipei a Singapure a je kótované na trhu AIM londýnskej burzy pod označením "YGEN". Pre viac informácií navštívte www.yourgene-health.com a sledujte nás na Twitteri @Yourgene_Health. • 22. februára 2021 - Partnerstvo s NPH +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  Partnerstvo s NPH

  Poskytnúť testovaciu službu COVID-19 pre letisko Leeds Bradford

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 22. februára 2021:  Yourgene (AIM: YGEN), medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, oznamuje svoje partnerstvo s Newcastle Premier Health Limited 1 („NPH“), popredný poskytovateľ nezávislých lekárskych služieb v Newcastle a na severovýchode, bude dodávať testovacie služby COVID-19 PCR letisku Leeds Bradford z laboratória spoločnosti v Manchestri.

  ... Čítaj viac
 • 8. februára 2021 - Aktualizácia obchodovania +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  Aktualizácia obchodovania

  Očakáva sa, že silná H2 bude mať dvojciferný medziročný rast, ale pod očakávaniami

  Očakáva sa, že príležitosti na odloženie výnosu, investície do ponuky a ďalšie nové iniciatívy povedú k obnoveniu silnejšieho následného rastu

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 8. februára 2021: Yourgene (AIM: YGEN), medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, poskytuje aktualizáciu súčasného obchodovania za druhú polovicu finančného roka do 31. marca 2021 („H2“).

  Zatiaľ čo

  ... Čítaj viac
 • 13. januára 2021 - v Belgicku sa odporúča skríning DPYD +

  Yourgene Health plc
  („Yourgene“ alebo „skupina“ alebo „spoločnosť“)

  V Belgicku sa odporúča skríning DPYD

  Manchester, Veľká Británia - 13. januára 2021: Yourgene (AIM: YGEN), medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, víta výskumný článok publikovaný 11. januára 2021 v Acta Clinica Belgica s názvom: „Spoločné belgické odporúčanie týkajúce sa skríningu nedostatku DPD u pacientov liečených 5-FU, kapecitabínom (a tegafurom).“

  Článok vo výskume podporuje skríning deficitu dihydropyrimidíndehydrogenázy (DPD), ktorý môže spôsobiť závažnú a niekedy smrteľnú

  ... Čítaj viac
 • 11. januára 2021 - Aktualizácia produktu Clarigene® SARS-CoV-2 a partnerstvá s CityDoc a ReCoVa-19 +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  Aktualizácia produktu Clarigene® SARS-CoV-2
  a partnerstvá s CityDoc a ReCoVa-19

  Manchester, Veľká Británia - 11. januára 2021: Yourgene (AIM: YGEN), medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, oznamuje, že na základe vyhlásenia spoločnosti z 24. decembra 2020, týkajúceho sa nového vírusového kmeňa (variant VUI-202012/01 SARS-CoV-2), je testovanie mokrého laboratória spoločnosti Yourgene dokončené a potvrdil, že výkon klarigény ® Test SARS-CoV-2 nie je v súčasnosti nijako ovplyvnený

  ... Čítaj viac
 • 24. decembra 2020 - Aktualizácia COVID-19: schválený poskytovateľ pre vládu Spojeného kráľovstva a reakcia na nový vírusový kmeň +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  Aktualizácia COVID-19: schválený poskytovateľ pre vládu Spojeného kráľovstva a r odpoveď na nový kmeň vírusu

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 24. decembra 2020:  Yourgene (AIM: YGEN), medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, oznamuje, že spoločnosť Yourgene Genomic Services bola pridaná do zoznamu schválených súkromných poskytovateľov testovania COVID-19 britskej vlády pre schému Test to Release for International Travel zavedenú 15. decembra 2020 („Test na vydanie “), a tiež pre

  ... Čítaj viac
 • 17. decembra 2020 - polročná správa +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  Polročná správa

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 17. decembra 2020: Yourgene Health plc (AIM: YGEN), medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, ktorá komercializuje genetické produkty a služby, oznamuje svoju neauditovanú polročnú správu za šesť mesiacov končiacich sa 30. septembra 2020.

  Výsledky demonštrujú odolnosť hlavného podnikania skupiny počas prvých mesiacov globálnej pandémie, jej schopnosť reagovať na rýchle uvedenie testovacích riešení COVID-19 na trh a jej

  ... Čítaj viac
 • 2. decembra 2020 - súpravy DPYD odporúčané spoločnosťou NHS England +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  Súpravy DPYD odporúčané spoločnosťou NHS England

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 2. decembra 2020: Yourgene (AIM: YGEN), medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, víta vyhlásenie o naliehavej politickej požiadavke na klinické vydávanie, vydané NHS England, s názvom: „Farmakogenomické testovanie polymorfizmov DPYD pri liečbe fluórpyrimidínom.“ odporúčanie rutinnej dostupnosti testovania DPYD pred začiatkom liečby chemoterapeutickým liečivom 5-fluóruracilom (5-FU), aby sa zistilo riziko závažných vedľajších účinkov.

  ... Čítaj viac
 • 5. novembra 2020 - zmena riaditeľstva +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  Zmena riaditeľstva
  Vymenovanie vedúceho vedeckého pracovníka za plán vývoja nových produktov

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 5. novembra 2020: Yourgene (AIM: YGEN), medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, oznamuje s okamžitou platnosťou menovanie Dr. Joanne Masonovej do funkcie hlavnej vedeckej pracovníčky do funkcie riaditeľa spoločnosti.

  Dr Mason je riaditeľom pre výskum a vývoj (mimo správnej rady) v spoločnosti Yourgene od vstupu do spoločnosti v decembri 2019,

  ... Čítaj viac
 • 3. novembra 2020 - partnerstvo so spoločnosťou Take2 Health Limited +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  Partnerstvo so spoločnosťou Take2 Health Limited
  Váš gén vykoná genomický test na skríning nazofaryngeálneho karcinómu (NPC) na Taiwane

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 3. novembra 2020: Yourgene (AIM: YGEN), medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, oznamuje, že jej stopercentná dcérska spoločnosť Yourgene Health Taipei podpísala regionálnu dohodu o marketingu a službách (ďalej len „dohoda“) s hongkonskou spoločnosťou Take2 Health Limited („Take2“) ), na podporu klinicky validovaného genomického testu Take2 na karcinóm nosohltanu

  ... Čítaj viac
 • 26. októbra 2020 - Polročná aktualizácia obchodovania +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  Polročná aktualizácia obchodovania
  Medziročný rast za prvý polrok svedčí o odolnosti spoločnosti

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 26. októbra 2020: Yourgene (AIM: YGEN), popredná medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, oznamuje aktualizáciu obchodovania za polrok, ​​ktorý sa končí 30. septembra 2020 („H1 2020“).

  Výnosy za polrok končiaci sa 30. septembra 2020 boli 8.2 mil. GBP (1. polrok 2019: 7.8 mil. GBP), čo je nárast o 5% v porovnaní s predchádzajúcim rokom, pričom silné európske výnosy vyvážili

  ... Čítaj viac
 • 23. októbra 2020 - registrácia CQC +

  Yourgene Health plc
  („Vaše zdravie“ alebo „Spoločnosť“)

  Registrácia CQC

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 23. októbra 2020: Yourgene Health (AIM: YGEN), popredná medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, oznamuje, že dostala oznámenie od Komisie pre kvalitu starostlivosti („CQC“), že zariadenia spoločnosti v Citylabs 1.0 v Manchestri sú teraz druhým registrovaným miestom, kde môžu vykonávať diagnostické a skríningové postupy.

  Rozšírenie súčasnej registrácie spoločnosti CQC umožňuje testovaniu NIPT väčšiu flexibilitu pri prevádzke

  ... Čítaj viac
 • 21. októbra 2020 - Spolupráca Yourgene Genomic Services so spoločnosťou Cytox +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  Spolupráca Yourgene Genomic Services so spoločnosťou Cytox

  Partnerstvo so spoločnosťou Cytox s cieľom umožniť klinický prístup k genoSCORE ™ - novému genetickému testu určujúcemu riziko vzniku Alzheimerovej choroby

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 21. októbra 2020: Yourgene Health (AIM: YGEN), popredná medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, oznamuje novú spoluprácu medzi nedávno spustenou spoločnosťou Yourgene Genomic Services („YGS“) a spoločnosťou Cytox Ltd („Cytox“) s cieľom uskutočniť beta-testovanie genomickej štúdie na ich

  ... Čítaj viac
 • 12. októbra 2020 - Vo Walese sa rutinne používajú testy Elucigene DPYD +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  Vo Walese sa rutinne používajú testy Elucigene DPYD

  Wales je prvým národom vo Veľkej Británii, ktorý ponúka skríning DPYD pacientom podstupujúcim chemoterapiu
  Testy DPYD vyšetrujú pacientov, aby identifikovali riziko závažných vedľajších účinkov určitých chemoterapií

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 12. októbra 2020: Yourgene (AIM: YGEN), medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, ohlasuje svoj onkologický produkt, test Elucigene DPYD, ktorý sa teraz vo Walese bežne používa

  ... Čítaj viac
 • 8. októbra 2020 - V Japonsku je zabezpečené strategické partnerstvo v oblasti reprodukčného zdravia +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  Strategické partnerstvo v oblasti reprodukčného zdravia zabezpečené v Japonsku

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 8. októbra 2020: Yourgene Health (AIM: YGEN), popredná medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, oznamuje, že vstúpila do 5-ročného strategického partnerstva s japonským nadnárodným modelom s medzinárodným čipom, aby poskytla spoločnosť Yourgene Flex ™ Analytický softvér („ Kábel Softvér ”), bioinformatická platforma pre projekt reprodukčného zdravia.

  Yourgene a japonský partner („partner“) uzavreli technologický prenos

  ... Čítaj viac
 • 7. októbra 2020 - IONA® Spoločnosť Nx získala zákazku s nemocnicou NHS v St George +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ alebo „Group“ alebo „Company“)

  IONA ® Spoločnosť Nx získala zákazku s nemocnicou NHS v St George

  Manchester, Spojené kráľovstvo - 7. októbra 2020: Yourgene (AIM: YGEN), medzinárodná skupina pre molekulárnu diagnostiku, oznamuje, že získala zákazku na neinvazívne prenatálne testovanie (NIPT) pomocou svojej novo zavedenej IONA ® Pracovný tok Nx NIPT ('IONA ® Nx '), prestížnou St George's NHS Trust Foundation v Tooting v južnom Londýne („St George's“). Zmluva môže byť podpísaná oboma stranami

  ... Čítaj viac
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
> <
Tehotná dáma sediaci pri stole s notebookom

Vzťahy s médiami a investormi
Walbrook PR Ltd.
Lombardská ulica 4
Londýn
EC3V 9HD
yourgene@walbrookpr.com
T: +44 (0) 20 7933 8780

Dvaja podnikatelia pri pohľade na obrazovku počítača