fbpx Yourgene Health plc - Strona główna
poprzednia strzałka
następna strzałka
Suwak

Yourgene Health plc

(„Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

Rozpoczęto test COVID-19
Rozpoczęcie testu Clarigene ™ SARS-CoV-2 („RUO”)

Manchester, Wielka Brytania - 30 czerwca 2020 r .: Yourgene (AIM: YGEN), wiodąca międzynarodowa grupa do diagnostyki molekularnej, ogłasza uruchomienie testu Clarigene ™ SARS-CoV-2 wyłącznie do celów badawczych („RUO”).

Test Clarigene ™ SARS-CoV-2 to test molekularny COVID-19 oparty na PCR (reakcja łańcuchowa polimerazy), który wykrywa RNA * wirusa SARS-CoV-2 w celu potwierdzenia obecności wirusa. Test służy do wykrywania obecności wirusa i tego, czy osoby są obecnie zakażone, a nie obecności przeciwciał. Test jest prosty, ale bardzo skuteczny z jedną próbką, celem wirusa i kontrolą wewnętrzną w tej samej studzience PCR **.

Zestaw testowy zawiera mieszankę główną, zestawy starterów i sond i jest odpowiedni do RNA ekstrahowanego z wymazu z nosogardła. Test ma szybki czas realizacji wynoszący 1 godzinę i 20 minut po ekstrakcji i konfiguracji RNA. Test konkurencyjny został opracowany w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa uzyskania wyników fałszywie ujemnych, co stanowi problem w całej branży1. Startery kontroli wewnętrznej Yourgene zostały zaprojektowane tak, aby wykrywać tylko RNA, a nie amplifikować DNA pacjenta, co prowadzi do fałszywie ujemnych wyników. Testy porównano z danymi pochodzącymi z niezależnego laboratorium oceniającego. Wstępne dane wykazały 100% swoistość testu.

Test Clarigene ™ SARS-CoV-2 zostanie udostępniony klientom Yourgene jako zestawy ewaluacyjne, a zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią 26 maja 2020 r. in vitro zestaw diagnostyczny („CE IVD”) do użytku diagnostycznego jest nadal na dobrej drodze do wydania pod koniec lipca 2020 r. Wersja CE-IVD będzie miała dwa cele wirusowe i kontrole testu, co czyni ją bardziej pożądaną z punktu widzenia zwrotu kosztów w kilku Regiony europejskie.

Yourgene ma już ponad 300 klientów laboratoryjnych i rosnącą globalną sieć kanałów dystrybucji, dzięki którym może zwiększać sprzedaż zestawów do testów Clarigene ™ SARS-CoV-2 i CE IVD, po zatwierdzeniu, ukierunkowanych na szereg możliwości. Ponadto test zostanie przeprowadzony w laboratorium serwisowym Yourgene w Manchesterze.

Lyn Rees, CEO Yourgene, skomentował: „Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować nasze wsparcie dla globalnego wysiłku związanego z COVID-19 poprzez uruchomienie testu Clarigene ™ SARS-CoV-2 (RUO) i chciałbym pogratulować zespołowi Yourgene, który ciężko pracował, aby nas do tego doprowadzić punkt. Dodanie portfolio produktów na choroby zakaźne Clarigene wzmocni naszą ofertę za pośrednictwem naszych kanałów handlowych oraz rozszerzy i zdywersyfikuje naszą gamę produktów. Nadal jesteśmy na dobrej drodze, aby otrzymać znak CE do testów i nie mogę się doczekać aktualizacji rynku pod koniec lipca ”.

1. doi: https://doi.org/10.1101/2020.05.13.094839

* Kwas rybonukleinowy (RNA) to polimeryczna cząsteczka niezbędna w różnych biologicznych rolach w kodowaniu, dekodowaniu, regulacji i ekspresji genów. RNA i DNA to kwasy nukleinowe, ale RNA jest potrzebne do wykrycia wirusa COVID-19.

** Płytka zawierająca kilka dołków, która jest umieszczana w aparacie PCR, aby test działał. Każdy dołek zawiera odczynnik testowy i próbny.

Niniejsze ogłoszenie zawiera informacje wewnętrzne do celów art. 7 rozporządzenia UE 596/2014.

Yourgene Health plc

Lyn Rees, dyrektor generalny
Barry Hextall, dyrektor finansowy
Joanne Cross, dyrektor marketingu

Tel: + 44 (0) 161 669 8122

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Cairn Financial Advisers LLP (NOMAD)

Liam Murray / James Caithie / Ludovico Lazzaretti

 Tel: + 44 (0) 20 7213 0880

Stifel Nicolaus Europe Limited (wyłączny broker korporacyjny)

Nicholas Moore / Matthew Blawat / Ben Maddison

Tel: + 44 (0) 20 7710 7600

Walbrook PR Ltd (relacje z mediami i inwestorami)

Paul McManus / Lianne Cawthorne 

Tel .: +44 (0) 20 7933 8780 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tłum: 07980 541 893 Tłum: 07584 391 303   

O Yourgene Health

Yourgene Health to międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, która opracowuje i sprzedaje produkty i usługi genetyczne. Grupa współpracuje ze światowymi liderami w dziedzinie technologii DNA, aby rozwijać naukę diagnostyczną.  

Yourgene opracowuje i sprzedaje proste i dokładne molekularne rozwiązania diagnostyczne, przede wszystkim dla zdrowia reprodukcyjnego. Produkty Grupy obejmują nieinwazyjne testy prenatalne (NIPT) w kierunku zespołu Downa i innych zaburzeń genetycznych, testy przesiewowe w kierunku mukowiscydozy, inwazyjne testy szybkiej aneuploidii, testy niepłodności męskiej i testy chorób genetycznych. Ślad handlowy Yourgene ma już miejsce w Wielkiej Brytanii, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji.

Nasz rozwój produktów, usługi badawcze i możliwości komercyjne obejmują cały cykl rozwoju testów genetycznych, w tym składanie wniosków prawnych. Dzięki naszej wiedzy technicznej i partnerstwu Yourgene Health rozszerza również swoją ofertę badań genetycznych na onkologię.

Yourgene Health ma siedzibę w Manchesterze w Wielkiej Brytanii z biurami w Tajpej i Singapurze i jest notowana na rynku AIM na londyńskiej giełdzie pod napisem „YGEN”. Po więcej informacji odwiedź www.yourgene-health.com i śledź nas na Twitterze @Yourgene_Health. • 1 marca 2021 r. - Podpisanie pierwszej amerykańskiej umowy na dostawę technologii Coastal Genomics z głównym partnerem strategicznym +

  Yourgene Health plc


  („Yourgene”, „Grupa” lub „Firma”)

  Pierwsza umowa na dostawy technologii Coastal Genomics do USA podpisana z głównym partnerem strategicznym

  Manchester, Wielka Brytania - 1 marca 2021 r .: Yourgene (AIM: YGEN), międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, informuje, że Yourgene Health Inc., spółka zależna będąca w całości własnością Spółki w Stanach Zjednoczonych, podpisała umowę na dostawy („Umowa”) z dużą grupą laboratoriów klinicznych w USA („Partner ”). Umowa jest warta około 1.5 miliona dolarów w okresie pięciu lat dla Yourgene i

  ... Przeczytaj więcej
 • 22 lutego 2021 - Partnerstwo z NPH +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

  Partnerstwo z NPH

  Aby świadczyć usługi testowania COVID-19 na lotnisku Leeds Bradford

  Manchester, Wielka Brytania - 22 lutego 2021 r .:  Yourgene (AIM: YGEN), międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, ogłasza partnerstwo z Newcastle Premier Health Limited 1 („NPH”), wiodący dostawca niezależnych usług medycznych w Newcastle i na północnym wschodzie, dostarczy usługi testów PCR COVID-19 na lotnisko Leeds Bradford z laboratorium firmy w Manchesterze.

  ... Przeczytaj więcej
 • 8 lutego 2021 - Aktualizacja handlu +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

  Aktualizacja handlu

  Oczekuje się, że silny wzrost w drugiej połowie roku przyniesie dwucyfrowy roczny wzrost, ale poniżej oczekiwań

  Możliwości odroczonych przychodów, inwestycje w ofertę i dalsze nowe inicjatywy, które mają doprowadzić do wznowienia silniejszego dalszego wzrostu

  Manchester, Wielka Brytania - 8 lutego 2021 r .: Yourgene (AIM: YGEN), międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, przedstawia aktualne notowania za drugą połowę roku obrotowego do 31 marca 2021 r. („II połowa”).

  Podczas

  ... Przeczytaj więcej
 • 13 stycznia 2021 - badanie przesiewowe DPYD zalecane w Belgii +

  Yourgene Health plc
  („Yourgene”, „Grupa” lub „Firma”)

  Badanie przesiewowe DPYD zalecane w Belgii

  Manchester, Wielka Brytania - 13 stycznia 2021 r .: Yourgene (AIM: YGEN), międzynarodowa grupa diagnostyki molekularnej, z zadowoleniem przyjmuje artykuł badawczy opublikowany 11 stycznia 2021 r. W Acta Clinica Belgica, zatytułowany: „Wspólne belgijskie zalecenie dotyczące badań przesiewowych w kierunku niedoboru DPD u pacjentów leczonych 5-FU, kapecytabiną (i tegafurem)”.

  Artykuł badawczy popiera badania przesiewowe pod kątem niedoboru dehydrogenazy dihydropirymidyny (DPD), który może powodować ciężką, a czasem śmiertelną stronę

  ... Przeczytaj więcej
 • 11 stycznia 2021 - Aktualizacja produktu Clarigene® SARS-CoV-2 i współpraca z CityDoc i ReCoVa-19 +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

  Aktualizacja produktu Clarigene® SARS-CoV-2
  i partnerstwa z CityDoc i ReCoVa-19

  Manchester, Wielka Brytania - 11 stycznia 2021 r .: Yourgene (AIM: YGEN), międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, ogłasza, że ​​po oświadczeniu firmy z dnia 24 grudnia 2020 r. Dotyczącym nowego szczepu wirusa (wariant VUI-202012/01 SARS-CoV-2), testy Yourgene w mokrym laboratorium zostały zakończone i potwierdził, że działanie Clarigene ® Obecnie żaden test SARS-CoV-2 nie ma wpływu

  ... Przeczytaj więcej
 • 24 grudnia 2020 - Aktualizacja COVID-19: zatwierdzony dostawca dla rządu Wielkiej Brytanii i odpowiedź na nowy szczep wirusa +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

  Aktualizacja COVID-19: zatwierdzony dostawca dla rządu Wielkiej Brytanii i r odpowiedź na nowy szczep wirusa

  Manchester, Wielka Brytania - 24 grudnia 2020:  Yourgene (AIM: YGEN), międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, ogłasza, że ​​Yourgene Genomic Services została dodana do listy zatwierdzonych przez rząd Wielkiej Brytanii prywatnych dostawców testów COVID-19 w ramach programu Test to Release for International Travel wprowadzonego 15 grudnia 2020 r. („Test do wydania ”), a także dla

  ... Przeczytaj więcej
 • 17 grudnia 2020 r. - raport półroczny +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

  Raport półroczny

  Manchester, Wielka Brytania - 17 grudnia 2020: Yourgene Health plc (AIM: YGEN), międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, która zajmuje się komercjalizacją produktów i usług genetycznych, ogłasza niezaudytowany raport półroczny za sześć miesięcy zakończonych 30 września 2020 r.

  Wyniki pokazują odporność podstawowej działalności Grupy w pierwszych miesiącach globalnej pandemii, jej szybkość reakcji w zakresie szybkiego uruchamiania rozwiązań testujących COVID-19 oraz

  ... Przeczytaj więcej
 • 2 grudnia 2020 - zestawy DPYD zalecane przez NHS England +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

  Zestawy DPYD zalecane przez NHS England

  Manchester, Wielka Brytania - 2 grudnia 2020: Yourgene (AIM: YGEN), międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, z zadowoleniem przyjmuje oświadczenie dotyczące pilnej polityki dotyczącej zleceń klinicznych, opublikowane przez NHS England, zatytułowane: „Testy farmakogenomiczne polimorfizmów DPYD z terapiami fluoropirymidynowymi” zalecenie rutynowej dostępności testów DPYD przed rozpoczęciem leczenia chemioterapeutycznym lekiem 5-Fluorouracyl (5-FU) w celu określenia ryzyka wystąpienia ciężkich działań niepożądanych.

  ... Przeczytaj więcej
 • 5 listopada 2020 - Zmiana w Dyrekcji +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

  Zmiana dyrekcji
  Mianowanie dyrektora naukowego do kierowania harmonogramem rozwoju nowych produktów

  Manchester, Wielka Brytania - 5 listopada 2020: Yourgene (AIM: YGEN), międzynarodowa grupa diagnostyki molekularnej, ogłasza powołanie dr Joanne Mason na stanowisko dyrektora naukowego na stanowisko dyrektora Spółki ze skutkiem natychmiastowym.

  Dr Mason jest dyrektorem ds. Badań i rozwoju (stanowisko poza zarządem) w Yourgene od momentu dołączenia do Spółki w grudniu 2019 r.,

  ... Przeczytaj więcej
 • 3 listopada 2020 - Partnerstwo z Take2 Health Limited +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

  Partnerstwo z Take2 Health Limited
  Yourgene przeprowadzi test genomowy w kierunku raka nosogardzieli (NPC) na Tajwanie

  Manchester, Wielka Brytania - 3 listopada 2020: Yourgene (AIM: YGEN), międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, ogłasza, że ​​jej spółka zależna Yourgene Health Taipei, będąca w całości jej własnością, podpisała regionalną umowę dotyczącą marketingu i usług („Umowa”) z firmą Take2 Health Limited z siedzibą w Hongkongu („Take2”) ), w celu promowania klinicznie zwalidowanego testu genomowego firmy Take2 na raka jamy nosowo-gardłowej

  ... Przeczytaj więcej
 • 26 października 2020 r. - półroczna aktualizacja handlu +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

  Półroczna aktualizacja handlu
  Wzrost w I półroczu rok do roku świadczący o odporności Spółki

  Manchester, Wielka Brytania - 26 października 2020 r .: Yourgene (AIM: YGEN), wiodąca międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, ogłasza aktualizację handlową na półrocze zakończone 30 września 2020 r. („I półrocze 1”).

  Przychody za półrocze zakończone 30 września 2020 r. Wyniosły 8.2 mln GBP (I półrocze 1 r .: 2019 mln GBP), co oznacza wzrost o 7.8% w porównaniu z rokiem poprzednim, przy czym wysokie europejskie przychody zrównoważyły

  ... Przeczytaj więcej
 • 23 października 2020 - rejestracja CQC +

  Yourgene Health plc
  („Yourgene Health” lub „Firma”)

  Rejestracja CQC

  Manchester, Wielka Brytania - 23 października 2020 r .: Yourgene Health (AIM: YGEN), wiodąca międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, informuje, że otrzymała powiadomienie od Care Quality Commission („CQC”), że zakłady firmy w Citylabs 1.0 w Manchesterze są obecnie drugą zarejestrowaną lokalizacją, z której można wykonywać diagnostyka i procedury przesiewowe.

  Rozszerzenie aktualnej rejestracji firmy CQC umożliwia testom NIPT większą elastyczność działania

  ... Przeczytaj więcej
 • 21 października 2020 - Współpraca Yourgene Genomic Services z Cytox +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

  Współpraca Yourgene Genomic Services z firmą Cytox

  Współpraca z Cytox w celu umożliwienia klinicznego dostępu do genoSCORE ™ - nowego testu genetycznego do określenia ryzyka zachorowania na chorobę Alzheimera

  Manchester, Wielka Brytania - 21 października 2020 r .: Yourgene Health (AIM: YGEN), wiodąca międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, ogłasza nową współpracę między niedawno uruchomionymi Yourgene Genomic Services („YGS”) a Cytox Ltd („Cytox”) w celu przeprowadzenia beta-testów genomicznych

  ... Przeczytaj więcej
 • 12 października 2020 - Testy Elucigene DPYD do rutynowego stosowania w Walii +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

  Testy Elucigene DPYD do rutynowego stosowania w Walii

  Walia jest pierwszym krajem w Wielkiej Brytanii, który oferuje badania przesiewowe DPYD pacjentom poddawanym chemioterapii
  Testy DPYD przesiewają pacjentów, aby zidentyfikować ryzyko poważnych skutków ubocznych niektórych terapii chemioterapeutycznych

  Manchester, Wielka Brytania - 12 października 2020 r .: Yourgene (AIM: YGEN), międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, ogłasza, że ​​jej produkt onkologiczny, test Elucigene DPYD, jest obecnie rutynowo stosowany w Walii

  ... Przeczytaj więcej
 • 8 października 2020 r. - Strategiczne partnerstwo w dziedzinie zdrowia reprodukcyjnego w Japonii +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene” lub „Group” lub „Company”)

  Strategiczne partnerstwo w dziedzinie zdrowia reprodukcyjnego zapewnione w Japonii

  Manchester, Wielka Brytania - 8 października 2020 r .: Yourgene Health (AIM: YGEN), wiodąca międzynarodowa grupa zajmująca się diagnostyką molekularną, ogłasza, że ​​nawiązała 5-letnie strategiczne partnerstwo z japońską międzynarodową firmą o najwyższej światowej Flex ™ Oprogramowanie analityczne („ Zgiąć Oprogramowanie ”) platforma bioinformatyczna dla projektu zdrowia reprodukcyjnego.

  Yourgene i partner japoński („Partner”) dokonali transferu technologii

  ... Przeczytaj więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
> <
Pani w ciąży siedzi przy stole z laptopem

Relacje z mediami i inwestorami
Walbrook PR Ltd.
4 Lombard Street
Londyn
EC3V 9HD
twojgene@walbrookpr.com
T: +44 (0) 20 7933 8780

Dwa ludzie biznesu patrzeje ekran komputerowego