fbpx Yourgene Health plc - mājas
iepriekšējā bultiņa
nākamā bultiņa
Slīdnis

Yourgene Health plc

(“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

Uzsākta COVID-19 pārbaude
Clarigene ™ SARS-CoV-2 ('RUO') testa uzsākšana

Mančestera, Lielbritānija - 30. gada 2020. jūnijs: Yourgene (AIM: YGEN), vadošā starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, paziņo par sava Clarigene ™ SARS-CoV-2 testa atklāšanu tikai izpētes vajadzībām (“RUO”).

Clarigene ™ SARS-CoV-2 tests ir uz molekulāru PCR (polimerāzes ķēdes reakciju) balstīts COVID-19 tests, kas nosaka SARS-CoV-2 vīrusa RNS *, lai apstiprinātu vīrusa klātbūtni. Testu izmanto, lai noteiktu vīrusa klātbūtni un to, vai indivīdi šobrīd ir inficēti, nevis antivielu klātbūtni. Pārbaude ir vienkārša, bet ļoti efektīva, izmantojot vienu paraugu, vīrusa mērķi un iekšējo kontroli vienā un tajā pašā PCR iedobē **.

Testa komplekts satur galveno sajaukumu, grunts un zondes komplektus un ir piemērots RNS, kas ekstrahēts no nazofarneksa tampona. Pārbaudes laiks ir ātrs 1 h 20 minūtes pēc RNS ekstrakcijas un iestatīšanas. Konkurences pārbaude ir izstrādāta, lai samazinātu nepatiesu negatīvu rezultātu iegūšanas iespēju, kas ir bijusi visas nozares problēma1. Yourgene iekšējās kontroles praimeri ir izstrādāti, lai tikai noteiktu RNS un nevis amplificētu pacienta DNS, kas noved pie viltus negatīvām. Pārbaudes tika salīdzinātas ar neatkarīgas laboratorijas novērtēšanas struktūras datiem. Sākotnējie dati liecina, ka testam ir 100% specifiskums.

Clarigene ™ SARS-CoV-2 pārbaude būs pieejama jūsu ģenēzes klientiem kā novērtēšanas komplekti, un, kā iepriekš tika paziņots 26. gada 2020. maijā, ar CE marķējumu in vitro diagnostikas komplekts (“CE IVD”), kas paredzēts diagnostikai, joprojām tiek gatavots izlaišanai 2020. gada jūlija beigās. CE-IVD versijai būs divi vīrusu mērķi un pārbaudes kontrole, padarot to vairāk vēlamu no kompensācijas viedokļa vairākās valstīs. Eiropas reģioni.

Jūsu ģenēzei jau ir vairāk nekā 300 laboratorijas klientu un augošs izplatīšanas kanālu tīkls visā pasaulē, lai veicinātu Clarigene ™ SARS-CoV-2 testa un CE IVD komplektu pārdošanu pēc apstiprināšanas, kas vērsts uz iespēju klāstu. Turklāt pārbaude tiks veikta Yourgene servisa laboratorijā Mančesterā.

Lyn Rees, Yourgene izpilddirektors, komentēja: “Mēs lepojamies, ka turpinām atbalstu globālajiem COVID-19 centieniem, uzsākot Clarigene ™ SARS-CoV-2 testu (RUO), un es vēlos apsveikt Yourgene komandu, kas ir ārkārtīgi smagi strādājusi, lai nonāktu pie mums punkts. Klirēna infekcijas slimību produktu klāsta papildināšana stiprinās mūsu piedāvājumu caur mūsu tirdzniecības kanāliem un paplašinās un dažādos mūsu produktu klāstu. Mēs turpinām ceļu, lai saņemtu CE marķējumu testam, un es ar nepacietību gaidu tirgus atjaunināšanu jūlija beigās. ”

1. doi: https://doi.org/10.1101/2020.05.13.094839

* Ribonukleīnskābe (RNS) ir polimēra molekula, kas ir būtiska dažādās bioloģiskās lomās gēnu kodēšanā, dekodēšanā, regulēšanā un ekspresijā. RNS un DNS ir nukleīnskābes, bet RNS ir nepieciešama, lai noteiktu COVID-19 vīrusu.

** Plāksne ar vairākām iedobēm, kas nonāk PCR instrumentā, lai tests darbotos. Katrā iedobē ir testa un parauga reaģents.

Šajā paziņojumā ir iekšēja informācija ES regulas 7/596 2014. panta vajadzībām.

Yourgene Health plc

Lyn Rees, izpilddirektors
Barijs Hekstāls, finanšu direktors
Joanne Cross, mārketinga direktore

Tel: + 44 (0) 161 669 8122

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu.

Kērna finanšu konsultanti LLP (NOMAD)

Liam Murray / James James Caithie / Ludovico Lazzaretti

 Tel: + 44 (0) 20 7213 0880

Stifel Nicolaus Europe Limited (vienīgais korporatīvais brokeris)

Nikolajs Mūrs / Metjū Blēvs / Bens Madisons

Tel: + 44 (0) 20 7710 7600

Walbrook PR Ltd (plašsaziņas līdzekļu un investoru attiecības)

Pols Makmans un Lianna Kavtorna 

Tālr .: +44 (0) 20 7933 8780 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu.

Mob .: 07980 541 893 Mob: 07584 391 303   

Par Yourgene Health

Yourgene Health ir starptautiska molekulārās diagnostikas grupa, kas izstrādā un komercializē ģenētiskos produktus un pakalpojumus. Grupa strādā sadarbībā ar pasaules līderiem DNS tehnoloģiju jomā, lai attīstītu diagnostikas zinātni.  

Yourgene izstrādā un komercializē vienkāršus un precīzus molekulārās diagnostikas risinājumus, galvenokārt reproduktīvajai veselībai. Grupas produkti ietver neinvazīvos pirmsdzemdību testus (NIPT) Dauna sindromam un citiem ģenētiskiem traucējumiem, cistiskās fibrozes skrīninga testus, invazīvas ātras aneuploidijas testus, vīriešu neauglības testus un ģenētisko slimību testus. Yourgene komerciālais nospiedums jau ir noteikts Lielbritānijā, Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā un Āzijā.

Mūsu produktu izstrāde, izpētes pakalpojumi un komerciālās iespējas attiecas uz visu ģenētisko testu izstrādes dzīves ciklu, ieskaitot normatīvo aktu iesniegšanu. Izmantojot mūsu tehniskās zināšanas un partnerības, Yourgene Health arī paplašina savu ģenētisko testēšanas piedāvājumu onkoloģijā.

Uzņēmuma Yourgene Health galvenā mītne atrodas Mančesterā, Apvienotajā Karalistē ar birojiem Taipejā un Singapūrā, un tā ir iekļauta Londonas biržas AIM tirgū ar atzīmi "YGEN". Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni www.yourgene-health.com un sekojiet mums twitter @Yourgene_Health. • 22. gada 2021. februāris - partnerība ar NPH +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  Partnerība ar NPH

  Nodrošināt COVID-19 testēšanas pakalpojumu Līdsas Bredfordas lidostā

  Mančestera, Lielbritānija - 22. gada 2021. februāris:  Yourgene (AIM: YGEN), starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, paziņo, ka tās partnerība ar Newcastle Premier Health Limited 1 (“NPH”), vadošais neatkarīgo medicīnas pakalpojumu sniedzējs Ņūkāslā un Ziemeļaustrumos, nodrošinās COVID-19 PCR testēšanas pakalpojumus Līdsas Bredfordas lidostai no uzņēmuma laboratorijas Mančestrā.

  ... Lasīt vairāk
 • 8. gada 2021. februāris - tirdzniecības atjaunināšana +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  Tirdzniecības atjauninājums

  Paredzams, ka spēcīgais H2 impulss nodrošinās divciparu gada pieaugumu, bet zemāks par gaidīto

  Atlikto ieņēmumu iespējas, ieguldījumi piedāvājumā un turpmākas jaunas iniciatīvas, kas, domājams, veicinās turpmākas spēcīgākas izaugsmes atsākšanos

  Mančestera, Lielbritānija - 8. gada 2021. februāris: Starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa Yourgene (AIM: YGEN) sniedz atjauninātu informāciju par pašreizējo tirdzniecību finanšu gada otrajā pusē līdz 31. gada 2021. martam (“H2”).

  Kamēr

  ... Lasīt vairāk
 • 13. gada 2021. janvāris - Beļģijā ieteicams veikt DPYD skrīningu +

  Yourgene Health plc
  ("Yourgene" vai "Group" vai "Company")

  Beļģijā ieteicams veikt DPYD skrīningu

  Mančestra, Lielbritānija - 13. gada 2021. janvāris: Yourgene (AIM: YGEN), starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, atzinīgi vērtē pētījumu rakstu, kas publicēts 11. gada 2021. janvārī Acta Clinica Belgica ar nosaukumu: "Kopīgs Beļģijas ieteikums par DPD deficīta skrīningu pacientiem, kuri tiek ārstēti ar 5-FU, kapecitabīnu (un tegafūru)."

  Pētījuma raksts atbalsta dihidropirimidīna dehidrogenāzes (DPD) deficīta skrīningu, kas var izraisīt smagu un dažreiz letālu pusi

  ... Lasīt vairāk
 • 11. gada 2021. janvāris - Clarigene® SARS-CoV-2 produkta atjaunināšana un partnerība ar CityDoc un ReCoVa-19 +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  Clarigene® SARS-CoV-2 produkta atjaunināšana
  un partnerība ar CityDoc un ReCoVa-19

  Mančestra, Lielbritānija - 11. gada 2021. janvāris: Yourgene (AIM: YGEN), starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, paziņo, ka pēc uzņēmuma 24. gada 2020. decembra paziņojuma par jauno vīrusa celmu (VUI-202012/01 SARS-CoV-2 variants) Yourgene mitrā laboratorijas pārbaude tagad ir pabeigta un ir apstiprinājis, ka Clarigene sniegums ® Pašlaik neviens neietekmē SARS-CoV-2 testu

  ... Lasīt vairāk
 • 24. gada 2020. decembris - COVID-19 atjauninājums: apstiprināts Lielbritānijas valdības nodrošinātājs un atbilde uz jaunu vīrusa celmu +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  COVID-19 atjauninājums: apstiprināts Lielbritānijas valdības nodrošinātājs un r vīrusa celms

  Mančestera, Lielbritānija - 24. gada 2020. decembris:  Yourgene (AIM: YGEN), starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, paziņo, ka Yourgene Genomic Services ir pievienots Apvienotās Karalistes valdības apstiprinātajam COVID-19 privāto testēšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstam, kas paredzēts 15. gada 2020. decembrī ieviestajai Test to Release for International Travel (“Test atbrīvot ”), un arī par

  ... Lasīt vairāk
 • 17. gada 2020. decembris - pusgada pārskats +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  Pusgada pārskats

  Mančestera, Lielbritānija - 17. gada 2020. decembris: Yourgene Health plc (AIM: YGEN), starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, kas tirgo ģenētiskos produktus un pakalpojumus, paziņo savu neauditēto pusgada pārskatu par sešiem mēnešiem, kas beidzās 30. gada 2020. septembrī.

  Rezultāti parāda grupas pamatdarbības noturību pirmajos globālās pandēmijas mēnešos, tās atsaucību ātri uzsākt COVID-19 testēšanas risinājumus un

  ... Lasīt vairāk
 • 2. gada 2020. decembris - NHS England ieteica DPYD komplektus +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  DPYD komplekti, kurus ieteica Anglijas NHS

  Mančestera, Lielbritānija - 2. gada 2020. decembris: Yourgene (AIM: YGEN), starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, atzinīgi vērtē Anglijas NHS Anglijas publicēto klīniskās pasūtīšanas steidzamās politikas paziņojumu ar nosaukumu: "DPYD polimorfismu farmakogenomiskā pārbaude ar fluorpirimidīna terapiju" iesakot parasto DPYD testu pieejamību pirms ārstēšanas uzsākšanas ar ķīmijterapijas zālēm 5-fluorouracilu (5-FU), lai identificētu smagu blakusparādību risku.

  ... Lasīt vairāk
 • 5. gada 2020. novembris - direktorāta maiņa +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  Direktorāta maiņa
  Galvenā zinātniskā vadītāja iecelšana, lai virzītu jaunu produktu izstrādes plānu

  Mančestra, Lielbritānija - 5. gada 2020. novembris: Yourgene (AIM: YGEN), starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, paziņo, ka Dr Joanne Mason tiek iecelts par galveno zinātnisko direktoru par uzņēmuma direktoru, un tas stājas spēkā nekavējoties.

  Dr Meisons ir bijis Yourgene pētniecības un attīstības direktors (ārpus valdes) kopš pievienošanās uzņēmumam 2019. gada decembrī,

  ... Lasīt vairāk
 • 3. gada 2020. novembris - partnerība ar Take2 Health Limited +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  Partnerība ar Take2 Health Limited
  Yourgene, lai veiktu deguna un rīkles karcinomas (NPC) skrīninga genomisko testu Taivānā

  Mančestra, Lielbritānija - 3. gada 2020. novembris: Starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa Yourgene (AIM: YGEN) paziņo, ka tās pilnībā piederošais meitasuzņēmums Yourgene Health Taipei ir parakstījis reģionālu mārketinga un pakalpojumu līgumu (“Līgums”) ar Honkongas uzņēmumu Take2 Health Limited (“Take2”) ), lai veicinātu Take2 klīniski apstiprinātu deguna un rīkles karcinomas genomisko testu

  ... Lasīt vairāk
 • 26. gada 2020. oktobris - pusgada tirdzniecības atjauninājums +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  Pusgada tirdzniecības atjauninājums
  1. pusgada pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu, parāda uzņēmuma izturību

  Mančestera, Lielbritānija - 26. gada 2020. oktobris: Yourgene (AIM: YGEN), vadošā starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, paziņo par tirdzniecības atjauninājumu par pusgadu, kas beidzās 30. gada 2020. septembrī (“H1 2020”).

  Ieņēmumi par pusgadu, kas beidzās 30. gada 2020. septembrī, bija 8.2 miljoni sterliņu mārciņu (1. gada 2019. pusgads: 7.8 miljoni mārciņu), kas ir par 5% vairāk nekā iepriekšējā gadā, un spēcīgi Eiropas ieņēmumi kompensēja

  ... Lasīt vairāk
 • 23. gada 2020. oktobris - CQC reģistrācija +

  Yourgene Health plc
  (“Yourgene Health” vai “Uzņēmums”)

  CQC reģistrācija

  Mančestera, Lielbritānija - 23. gada 2020. oktobris: Yourgene Health (AIM: YGEN), vadošā starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, paziņo, ka ir saņēmusi paziņojumu no Aprūpes kvalitātes komisijas (“CQC”), ka uzņēmuma iekārtas Citylabs 1.0 Mančestrā tagad ir otrā reģistrētā vieta, no kuras veikt diagnostikas un skrīninga procedūras.

  Uzņēmuma pašreizējās CQC reģistrācijas paplašināšana ļauj NIPT testēšanai nodrošināt lielāku elastību

  ... Lasīt vairāk
 • 21. gada 2020. oktobris - Yourgene Genomic Services sadarbība ar Cytox +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  Yourgene Genomic Services sadarbība ar Cytox

  Partnerība ar Cytox, lai nodrošinātu klīnisku piekļuvi genoSCORE ™ - jaunam ģenētiskajam testam, lai noteiktu Alcheimera slimības attīstības risku

  Mančestera, Lielbritānija - 21. gada 2020. oktobris: Yourgene Health (AIM: YGEN), vadošā starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, paziņo par jaunu sadarbību starp nesen uzsāktajiem Yourgene Genomic Services (“YGS”) un Cytox Ltd (“Cytox”), lai veiktu beta testēšanas genomikas pētījumu par viņu

  ... Lasīt vairāk
 • 12. gada 2020. oktobris - Velsā regulāri jāizmanto Elucigene DPYD testi +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  Elucigene DPYD testi, kas regulāri jāizmanto Velsā

  Velsa ir pirmā Lielbritānijas valsts, kas piedāvā DPYD skrīningu pacientiem, kuriem tiek veikta ķīmijterapija
  DPYD testi pārbauda pacientus, lai identificētu noteiktu ķīmijterapijas procedūru smagu blakusparādību risku

  Mančestera, Lielbritānija - 12. gada 2020. oktobris: Yourgene (AIM: YGEN), starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, paziņo par savu onkoloģijas produktu - Elucigene DPYD testu - tagad Velsā tiek izmantots regulāri

  ... Lasīt vairāk
 • 8. gada 2020. oktobris - Japānā tiek nodrošināta stratēģiska partnerība reproduktīvās veselības jomā +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  Japānā ir nodrošināta stratēģiska reproduktīvās veselības partnerība

  Mančestera, Lielbritānija - 8. gada 2020. oktobris: Yourgene Health (AIM: YGEN), vadošā starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, paziņo, ka ir uzsākusi 5 gadu stratēģisku partnerību ar japāņu daudznacionālo zilo mikroshēmu, lai nodrošinātu Yourgene's Flex ™ Analīzes programmatūra (“ Liekt Programmatūra ”) bioinformātikas platforma reproduktīvās veselības projektam.

  Yourgene un japāņu partneris (“Partneris”) ir noslēguši tehnoloģiju nodošanu

  ... Lasīt vairāk
 • 7. gada 2020. oktobris - IONA® Nx noslēdza līgumu ar Sv. Džordža NHS slimnīcu +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” vai “Group”, vai “Company”)

  IONA ® Nx noslēdza līgumu ar Sv. Džordža NHS slimnīcu

  Mančestera, Lielbritānija - 7. gada 2020. oktobris: Yourgene (AIM: YGEN), starptautiskā molekulārās diagnostikas grupa, paziņo, ka tai ir piešķirts līgums par neinvazīvu pirmsdzemdību testēšanu (NIPT), izmantojot savu nesen uzsākto IONA ® Nx NIPT darbplūsma ('IONA ® Nx '), ko veic prestižais St George's NHS trasta fonds Tootingā, Londonas dienvidos (“St George's”). Līgums, ja to parakstīs abi

  ... Lasīt vairāk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
> <
Grūtniece, sēdēja pie galda ar klēpjdatoru

Mediju un investoru attiecības
Walbrook PR Ltd
Lombarda iela 4
Londona
EC3V 9HD
yourgene@walbrookpr.com
T: +44 (0) 20 7933 8780

Divnieks, komandējums, cilvēki, looking, uz, datora, screen