fbpx Yourgene Health plc - בית
חץ קודם
החץ הבא
מחוון

Yourgene Health plc

("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

ניסוי COVID-19 הושק
השקת מבחן Clarigen ™ SARS-CoV-2 ('RUO')

מנצ'סטר, בריטניה - 30 ביוני 2020: Yourgene (AIM: YGEN), קבוצת אבחנה מולקולרית בינלאומית מובילה, מכריזה על השקת מבחן ה- SARS-CoV-2 Clarigene ™ המיועד לשימוש מחקרי בלבד ('RUO').

בדיקת SARS-CoV-2 של Clarigene ™ היא בדיקת PCR מולקולרית (תגובת שרשרת פולימראזית) מבוססת COVID-19, המאתרת את ה- RARS * נגיף SARS-CoV-2 כדי לאשר את נוכחות הנגיף. הבדיקה משמשת לגילוי נוכחות הנגיף והאם יחידים נגועים כיום ולא נוכחות נוגדנים. הניתוח פשוט אך יעיל ביותר עם מדגם אחד, היעד הנגיפי והשליטה הפנימית כולם באותה באר PCR **.

ערכת הבדיקה מכילה ערכות mastermix, primer ו בדיקה והיא מתאימה ל- RNA המופק ממטלית האף. למבחן זמן תפנית מהיר של 1 שעה 20 דק 'לאחר מיצוי RNA והגדרתו. הניתוח התחרותי פותח כדי לצמצם את הסיכוי שייווצרו תוצאות שליליות שגויות, שהיוותה בעיה רחבה בענף1. הפריימרים לבקרה הפנימית של Yourgene נועדו לאתר רק RNA ולא להגביר את ה- DNA של המטופלים, מה שמוביל לשליליות שווא. הניתוחים הושלמו מול נתונים מגוף הערכת מעבדה עצמאי. נתונים ראשוניים הראו כי לבדיקה יש 100% ספציפיות.

מבחן SARS-CoV-2 של Clarigene ™ יעמוד לרשות לקוחותיו של יורז'ן כערכות הערכה, וכפי שהוכרז בעבר ב- 26 במאי 2020, סימון CE חוץ גופית ערכת אבחון ('CE IVD'), לשימוש אבחוני, עדיין נמצאת בדרך לשחרור בסוף יולי 2020. לגרסת CE-IVD יהיו שני יעדים ויראליים ובקרות בדיקה, מה שהופך אותה לרצויה יותר מנקודת מבט ההחזר על פני מספר אזורים אירופיים.

ביוג'ין יש כבר למעלה מ -300 לקוחות מעבדה ורשת גלובלית הולכת וגדלה של ערוצי הפצה, דרכם ניתן להניע מכירות של ערכות הבדיקה SARS-CoV-2 Clarigene ™ ו- CE IVD, שאושרו פעם אחת, וממוקדות לצינור הזדמנויות. בנוסף, הבדיקה תיערך במעבדת השירות של יורגין במנצ'סטר.

לינ ריס, מנכ"ל יורגין, העיר: "אנו גאים להמשיך בתמיכתנו לקראת המאמץ העולמי של COVID-19 עם השקת מבחן SARS-CoV-2 Clarigene ™ (RUO) ואני רוצה לברך את צוות היוג'ין שעבד קשה מאוד כדי לגרום לנו לזה נְקוּדָה. תוספת תיק המוצרים למחלות זיהומיות של קלריגן תחזק את ההיצע שלנו דרך הערוצים המסחריים שלנו ותרחיב ותגוון את מגוון המוצרים שלנו. אנו נשארים על המסלול כדי לקבל סימון CE למבחן ואני מצפה לעדכון השוק בסוף יולי. "

1. עשו you https://doi.org/10.1101/2020.05.13.094839

* חומצה ריבונוקלאית (RNA) היא מולקולה פולימרית החיונית בתפקידים ביולוגיים שונים בקידוד, פענוח, ויסות וביטוי של גנים. RNA ו- DNA הם חומצות גרעין, אך יש צורך ב- RNA כדי לגלות את נגיף ה- COVID-19.

** פלטה המכילה מספר בארות שנכנסות לכלי PCR לצורך ביצוע הניסוי. כל באר מכילה מגיב לבדיקה ומדגם.

הודעה זו מכילה מידע פנים לצורך סעיף 7 לתקנת האיחוד האירופי 596/2014.

Yourgene Health plc

Lyn Rees, מנכ"ל
בארי הקסטל, סמנכ"ל כספים
ג'ואן קרוס, מנהלת השיווק

טל ': + 44 (0) 161 669 8122

כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots. אתה צריך לאפשר Javascript בכדי לצפות בה.

יועצים פיננסיים ב- Cairn LLP (NOMAD)

ליאם מוריי / ג'יימס קייתי / לודוביקו לזארטי

 טל ': + 44 (0) 20 7213 0880

סטיפל ניקולאוס אירופה מוגבלת (מתווך בלעדי)

ניקולס מור / מתיו בלוואת / בן מדדיסון

טל ': + 44 (0) 20 7710 7600

Walbrook PR Ltd (קשרי מדיה ומשקיעים)

פול מקמנוס / ליאן קוטורן 

טל ': +44 (0) 20 7933 8780 או כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots. אתה צריך לאפשר Javascript בכדי לצפות בה.

האספסוף: 07980 541 893 האספסוף: 07584 391 303   

על בריאות יורגין

Yourgene Health היא קבוצת אבחון מולקולרית בינלאומית המפתחת ומסחרית מוצרים ושירותים גנטיים. הקבוצה עובדת בשותפות עם מנהיגים עולמיים בטכנולוגיית ה- DNA לקידום מדעי האבחון.  

יורגין מפתחת ומסחור פתרונות אבחון מולקולריים פשוטים ומדויקים, בעיקר לבריאות הרבייה. מוצרי הקבוצה כוללים בדיקות טרום-לידתיות לא פולשניות (NIPT) עבור תסמונת דאון והפרעות גנטיות אחרות, בדיקות סינון פיברוזיס, בדיקות אנאופלואידיות פולשניות, בדיקות פוריות גברים ובדיקות מחלות גנטיות. טביעת הרגל המסחרית של יורגין כבר הוקמה בבריטניה, אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה.

פיתוח המוצר, שירות המחקר והיכולות המסחריות שלנו משתרעים על פני מחזור החיים של פיתוח בדיקות גנטיות כולל הגשות רגולטוריות. באמצעות המומחיות הטכנית והשותפויות שלנו, Yourgene Health מרחיבה גם את הצעת הבדיקות הגנטיות שלה לאונקולוגיה.

יורגין בריאות ממוקמת במנצ'סטר, בריטניה, עם משרדים בטאיפיי ובסינגפור, והיא רשומה בשוק ה- AIM של הבורסה בלונדון תחת הכותרת "YGEN". למידע נוסף, בקרו באתר www.yourgene-health.com ותעקוב אחרינו בטוויטר @Yourene_Health. • 22 בפברואר 2021 - שותפות עם NPH +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  שותפות עם NPH

  לספק שירות בדיקות COVID-19 לנמל התעופה לידס ברדפורד

  מנצ'סטר, בריטניה - 22 בפברואר 2021:  Yourgene (AIM: YGEN), קבוצת האבחון המולקולרית הבינלאומית, מודיעה כי השותפות שלה עם ניוקאסל פרמייר בריאות בע"מ 1 ("NPH"), ספקית מובילה של שירותי רפואה עצמאיים בניוקאסל ובצפון מזרח, תספק שירותי בדיקת PCR של COVID-19 לנמל התעופה לידס ברדפורד ממעבדת החברה במנצ'סטר.

  ... קרא עוד
 • 8 בפברואר 2021 - עדכון מסחר +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  עדכון מסחר

  מומנטום חזק של H2 צפוי לספק צמיחה שנתית דו ספרתית אך מתחת לציפיות

  הזדמנויות הכנסות נדחות, השקעה בהנפקה ויוזמות חדשות נוספות צפויות להביא לחידוש הצמיחה החזקה יותר

  מנצ'סטר, בריטניה - 8 בפברואר 2021: Yourgene (AIM: YGEN), קבוצת האבחון המולקולרית הבינלאומית, מספקת עדכון לגבי המסחר השוטף במחצית השנייה של שנת הכספים עד ליום 31 במרץ 2021 ("H2").

  בעוד

  ... קרא עוד
 • 13 בינואר 2021 - הקרנת DPYD מומלצת בבלגיה +

  Yourgene Health plc
  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  מומלץ לבצע הקרנת DPYD בבלגיה

  מנצ'סטר, בריטניה - 13 בינואר 2021: Yourgene (AIM: YGEN), קבוצת האבחון המולקולרית הבינלאומית, מברכת על מאמר המחקר שפורסם ב- 11 בינואר 2021, באקטה קליניקה בלגיקה, שכותרתו: "המלצה בלגית משותפת על בדיקת מחסור ב- DPD בחולים שטופלו ב- 5-FU, capecitabine (ו- tegafur)."

  מאמר המחקר תומך בבדיקה לאיתור מחסור בדיהידרופירימידין דהידרוגנאז (DPD) העלול לגרום לצד חמור ולעיתים קטלני.

  ... קרא עוד
 • 11 בינואר 2021 - עדכון מוצר של Clarigene® SARS-CoV-2 ושותפויות עם CityDoc ו- ReCoVa-19 +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  עדכון מוצר Clarigene® SARS-CoV-2
  ושותפויות עם CityDoc ו- ReCoVa-19

  מנצ'סטר, בריטניה - 11 בינואר 2021: Yourgene (AIM: YGEN), קבוצת האבחון המולקולרית הבינלאומית, מודיעה כי בעקבות הצהרת החברה ב- 24 בדצמבר 2020, בדבר זן הנגיף החדש (גרסת VUI-202012/01 SARS-CoV-2), בדיקת המעבדה הרטובה של Yourgene הסתיימה כעת. ואישר כי הביצועים של הקלריגן ® בדיקת SARS-CoV-2 אינה מושפעת מאף אחד כרגע

  ... קרא עוד
 • 24 בדצמבר 2020 - עדכון COVID-19: ספק מאושר לממשלת בריטניה ומענה לזן וירוסים חדש +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  עדכון COVID-19: ספק מאושר לממשלת בריטניה ו- r תגובה לזן וירוס חדש

  מנצ'סטר, בריטניה - 24 בדצמבר 2020:  Yourgene (AIM: YGEN), קבוצת האבחון המולקולרית הבינלאומית, מודיעה כי שירותי ה- Yourgene Genomic נוספה לרשימת ספקי הבדיקות הפרטיות המאושרות של ממשלת בריטניה ב- COVID-19 לצורך תוכנית הבדיקה לשחרור לנסיעות בינלאומיות שהוצגה ב- 15 בדצמבר 2020 ("מבחן לשחרר ”), וגם עבור

  ... קרא עוד
 • 17 בדצמבר 2020 - דוח חצי שנה +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  דוח חצי שנה

  מנצ'סטר, בריטניה - 17 בדצמבר 2020: Yourgene Health plc (AIM: YGEN), קבוצת האבחון המולקולרית הבינלאומית המסחרת מוצרים ושירותים גנטיים, מודיעה על דו"ח חצי השנה הבלתי מבוקר שלה במשך חצי השנה שהסתיימה ב -30 בספטמבר 2020.

  התוצאות מדגימות את החוסן של עסקי הליבה של הקבוצה במהלך החודשים הראשונים של המגיפה העולמית, היענותה להשקת פתרונות בדיקה COVID-19 במהירות וההתאמה שלה

  ... קרא עוד
 • 2 בדצמבר 2020 - ערכות DPYD המומלצות על ידי NHS אנגליה +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  ערכות DPYD המומלצות על ידי NHS אנגליה

  מנצ'סטר, בריטניה - 2 בדצמבר 2020: Yourgene (AIM: YGEN), קבוצת האבחנה המולקולרית הבינלאומית, מברכת על הצהרת המדיניות הדחופה לנציבות קלינית, שפורסמה על ידי NHS England, שכותרתה: 'בדיקות פרמקוגנומיות לפולימורפיזם DPYD עם טיפולי פלואורופירימידין' ממליץ על זמינות שגרתית של בדיקות DPYD לפני תחילת הטיפול בתרופה כימותרפית 5-Fluorouracil (5-FU), כדי לזהות את הסיכון לתופעות לוואי חמורות.

  ... קרא עוד
 • 5 בנובמבר 2020 - שינוי דירקטוריון +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  שינוי דירקטוריון
  מינוי קצין מדעי ראשי להניע מפת דרכים חדשה לפיתוח מוצרים

  מנצ'סטר, בריטניה - 5 בנובמבר 2020: Yourgene (AIM: YGEN), קבוצת האבחון המולקולרית הבינלאומית, מודיעה על מינויו של ד"ר ג'ואן מייסון כמנהל מדעי ראשי למנהל החברה עם תוקף מיידי.

  ד"ר מייסון משמש כמנהל מחקר ופיתוח (תפקיד שאינו מועצת המנהלים) ב- Yourgene מאז שהצטרף לחברה בדצמבר 2019,

  ... קרא עוד
 • 3 בנובמבר 2020 - שותפות עם Take2 Health Limited +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  שותפות עם Take2 Health Limited
  Yourgene לבצע בדיקה גנומית לבדיקת קרצינומה באף הוושט (NPC) בטייוואן

  מנצ'סטר, בריטניה - 3 בנובמבר 2020: Yourgene (AIM: YGEN), קבוצת האבחנה המולקולרית הבינלאומית, מודיעה כי חברת הבת בבעלותה המלאה, Yourgene Health Taipei, חתמה על הסכם שיווק ושירותים אזוריים ("ההסכם") עם Take2 Health Limited ("Take2") בהונג קונג. ), לקידום הבדיקה הגנומית המאומתת קלינית של Take2 לסרטן האף-גרון

  ... קרא עוד
 • 26 באוקטובר 2020 - עדכון מסחר לחצי שנה +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  עדכון מסחר לחצי שנה
  צמיחה אשתקד בשנה שעברה והדגימה את חוסנה של החברה

  מנצ'סטר, בריטניה - 26 באוקטובר 2020: Yourgene (AIM: YGEN), קבוצת אבחנה מולקולרית בינלאומית מובילה, מודיעה על עדכון מסחר לחצי השנה שהסתיימה ב -30 בספטמבר 2020 ("H1 2020").

  ההכנסות למחצית השנה שהסתיימה ב -30 בספטמבר 2020 היו 8.2 מיליון ליש"ט (H1 2019: 7.8 מיליון ליש"ט), עלייה של 5% לעומת השנה הקודמת, עם הכנסות אירופיות חזקות שקיזזו את

  ... קרא עוד
 • 23 באוקטובר 2020 - רישום CQC +

  Yourgene Health plc
  ("Yourgene Health" או "החברה")

  רישום CQC

  מנצ'סטר, בריטניה - 23 באוקטובר 2020: Yourgene Health (AIM: YGEN), קבוצת אבחנה מולקולרית בינלאומית מובילה, מודיעה כי קיבלה הודעה מוועדת איכות הטיפול ("CQC") כי מתקני החברה ב- Citylabs 1.0 במנצ'סטר הם כעת מקום רשום שני שממנו לבצע נהלי אבחון ומיון.

  הרחבת רישום ה- CQC הנוכחי של החברה מאפשרת לבדיקת NIPT גמישות רבה יותר לתפעול

  ... קרא עוד
 • 21 באוקטובר 2020 - שיתוף פעולה של Yourgene Genomic Services עם Cytox +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  שיתוף פעולה של Yourgene Genomic Services עם Cytox

  שותפות עם Cytox כדי לאפשר גישה קלינית ל- genoSCORE ™ - בדיקה גנטית חדשה לקביעת הסיכון לפתח מחלת אלצהיימר

  מנצ'סטר, בריטניה - 21 באוקטובר 2020: Yourgene Health (AIM: YGEN), קבוצת אבחנה מולקולרית בינלאומית מובילה, מכריזה על שיתוף פעולה חדש בין שירותי ה- Yourgene Genomic ("YGS") שהושקה לאחרונה ו- Cytox Ltd ("Cytox") לצורך מחקר גנומי לבדיקת בטא בנושא

  ... קרא עוד
 • 12 באוקטובר 2020 - בדיקות DPYD של Elucigene ישמשו באופן שגרתי בוויילס +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  בדיקות DPYD של Elucigene לשימוש באופן שגרתי בוויילס

  וויילס היא האומה הראשונה בבריטניה המציעה בדיקת DPYD לחולים העוברים כימותרפיה
  בדיקות DPYD סקרו חולים כדי לזהות סיכון לתופעות לוואי חמורות מטיפולים כימותרפיים מסוימים

  מנצ'סטר, בריטניה - 12 באוקטובר 2020: Yourgene (AIM: YGEN), קבוצת האבחון המולקולרית הבינלאומית, מכריזה על המוצר האונקולוגי שלה, בדיקת Elucigene DPYD, משמשת כעת בוויילס באופן שגרתי

  ... קרא עוד
 • 8 באוקטובר 2020 - שותפות אסטרטגית לבריאות הרבייה מאובטחת ביפן +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  שותפות אסטרטגית לבריאות הרבייה שמובטחת ביפן

  מנצ'סטר, בריטניה - 8 באוקטובר 2020: Yourgene Health (AIM: YGEN), קבוצת אבחנה מולקולרית בינלאומית מובילה, מודיעה כי היא נכנסה לשותפות אסטרטגית בת 5 שנים עם רב לאומי יפני כחול כדי לספק את ה- Yourgene Flex ™ תוכנת ניתוח (“ להגמיש תוכנה ”) פלטפורמת ביואינפורמטיקה לפרויקט בריאות הרבייה.

  Yourgene והשותף היפני ("השותף") ביצעו העברת טכנולוגיה

  ... קרא עוד
 • 7 באוקטובר 2020 - IONA® Nx העניק חוזה עם בית החולים NHS של סנט ג'ורג ' +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" או "הקבוצה" או "החברה")

  יונה ® Nx העניק חוזה עם בית החולים NHS של סנט ג'ורג '

  מנצ'סטר, בריטניה - 7 באוקטובר 2020: Yourgene (AIM: YGEN), קבוצת האבחון המולקולרית הבינלאומית, מודיעה כי קיבלה את החוזה לבדיקת טרום לידתי לא פולשנית (NIPT) באמצעות ה- IONA שהושק לאחרונה. ® Nx NIPT Workflow ('IONA ® Nx '), מטעם קרן סנט ג'ורג' היוקרתית NHS Trust Tooting, דרום לונדון ("סנט ג'ורג '"). החוזה בכפוף לחתימת שניהם

  ... קרא עוד
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
> <
גברת בהריון יושבת בשולחן עם מחשב נייד

קשרי מדיה ומשקיעים
Walbrook PR בע"מ
4 רחוב לומברד
לונדון
EC3V 9HD
yourgene@walbrookpr.com
T: +44 (0) 20 7933 8780

שני אנשי עסקים מסתכלים על מסך מחשב