fbpx Yourgene Health plc - صفحه اصلی
فلش قبلی
فلش بعدی
لغزنده

Yourgene Health plc

("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

روش COVID-19 راه اندازی شد
آزمایش Clarigene ™ SARS-CoV-2 ("RUO")

منچستر ، انگلیس - 30 ژوئن 2020: Yourgene (AIM: YGEN) ، یک گروه بین المللی پیشرو در زمینه تشخیص مولکولی ، از راه اندازی آزمایش Clarigene ™ SARS-CoV-2 خود را فقط برای استفاده تحقیق (RUO) اعلام کرد.

آزمایش Clarigene ™ SARS-CoV-2 یک روش مولکولی PCR (واکنش زنجیره ای پلیمراز) مبتنی بر روش COVID-19 است که با شناسایی ویروس SARS-CoV-2 RNA * برای تأیید حضور ویروس می باشد. از این آزمایش برای تشخیص وجود ویروس و اینکه آیا در حال حاضر افراد آلوده هستند استفاده می شود ، نه وجود آنتی بادی. سنجش ساده است اما بسیار مؤثر با یک نمونه ، هدف ویروسی و کنترل داخلی همه در همان PCR خوب **.

کیت تست شامل مجموعه های مسترمیکس ، پرایمر و کاوشگر است و برای RNA استخراج شده از سواب نازوفارنکس مناسب است. روش دارای زمان چرخش سریع 1 ساعت 20 دقیقه پس از استخراج RNA و تنظیم است. روش رقابتی برای کاهش احتمال ایجاد نتایج منفی کاذب ، که یک مشکل گسترده در صنعت بوده است ، ایجاد شده است1. آغازگرهای کنترل داخلی Yougene فقط به منظور شناسایی RNA و تقویت DNA DNA بیمار طراحی نشده اند که منجر به منفی کاذب می شود. سنجش ها در برابر داده های یک نهاد ارزیابی آزمایشگاهی مستقل محک زده شده است. داده های اولیه نشان می دهد که این آزمایش دارای 100٪ ویژگی است.

آزمایش Clarigene ™ SARS-CoV-2 به عنوان کیت های ارزیابی ، در اختیار مشتریان Yougene قرار می گیرد و همانطور که قبلاً در 26 مه 2020 اعلام شده بود ، یک CE مشخص شد. در شرایط in vitro کیت تشخیصی ("CE IVD") ، برای استفاده تشخیصی ، هنوز هم برای انتشار در اواخر ژوئیه سال 2020 در دسترس است. نسخه CE-IVD دارای دو هدف ویروسی و کنترل سنجش است ، و آن را از منظر بازپرداخت در چندین مورد مطلوب تر می کند. مناطق اروپا

Yourgene در حال حاضر دارای بیش از 300 مشتری آزمایشگاهی و شبکه در حال رشد کانال های توزیع جهانی است که از طریق آن می توانید از طریق آزمایش های Clarigene ™ SARS-CoV-2 و کیت های CE IVD ، که پس از تأیید انجام شود ، هدایت کنید ، خط لوله ای از فرصت ها را هدف قرار دهید. علاوه بر این ، این آزمایش در آزمایشگاه خدمات Yougene در منچستر اجرا خواهد شد.

لین لین ، مدیرعامل یوسگن اظهار داشت: "ما مفتخریم که با راه اندازی تست Clarigene ™ SARS-CoV-19 (RUO) پشتیبانی خود را نسبت به تلاش جهانی COVID-2 ادامه دهیم و می خواهم به تیم Yourgene که برای تحقق ما بسیار سخت تلاش کرده اند ، تبریک بگویم. نقطه. افزودن سبد کالای محصولات عفونی Clarigene باعث افزایش پیشنهادات ما از طریق کانال های تجاری ما و گسترش و تنوع محصولات ما می شود. ما همچنان در مسیر دریافت مارک CE برای آزمون هستیم و امیدوارم در پایان ماه ژوئیه بازار را به روز کنیم. "

1. دوی: https://doi.org/10.1101/2020.05.13.094839

* اسید ریبونوکلئیک (RNA) یک مولکول پلیمری است که در نقشهای مختلف بیولوژیکی در رمزگذاری ، رمزگشایی ، تنظیم و بیان ژنها ضروری است. RNA و DNA اسیدهای نوکلئیک هستند ، اما RNA برای تشخیص ویروس COVID-19 لازم است.

** یک صفحه حاوی چندین چاه که به یک ابزار PCR می رود تا روش کار کند. هر چاه حاوی معرف آزمایش و نمونه است.

این اطلاعیه حاوی اطلاعات داخلی به منظور اهداف ماده 7 آئین نامه 596/2014 اتحادیه اروپا است.

Yourgene Health plc

لین ریس ، مدیر ارشد اجرایی
باری هگزال ، مدیر ارشد مالی
جوآن کراس ، مدیر بازاریابی

تلفن: + 44 (0) 161 669 8122

این آدرس ایمیل در مقابل هرزنامه ها محافظت می شود. دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مشاوران مالی Cairn LLP (NOMAD)

لیام موری / جیمز کیتی / لودوویو لازارتتی

 تلفن: + 44 (0) 20 7213 0880

Stifel Nicolaus Europe Limited (تنها کارگزار شرکت)

نیکلاس مور / متیو بلاوات / بن مادیسون

تلفن: + 44 (0) 20 7710 7600

Walbrook PR Ltd (روابط رسانه ای و سرمایه گذار)

پل مکمنوس / لیان کاوتورن 

تلفن: +44 (0) 20 7933 8780 یا این آدرس ایمیل در مقابل هرزنامه ها محافظت می شود. دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اوباش: 07980 541 893 اوباش: 07584 391 303   

درباره سلامت Yourgene

Yourgene Health یک گروه بین المللی تشخیص مولکولی است که محصولات و خدمات ژنتیکی را توسعه داده و تجاری می کند. این گروه با همکاری رهبران جهانی در فناوری DNA برای پیشبرد علم تشخیصی فعالیت می کنند.  

Yougene راه حلهای تشخیصی و مولکولی ساده و دقیق را در درجه اول برای سلامت تولید مثل توسعه داده و تجاری می کند. محصولات این گروه شامل آزمایشات غیر تهاجمی قبل از تولد (NIPT) برای سندرم داون و سایر اختلالات ژنتیکی ، آزمایش های غربالگری فیبروز کیستیک ، تست های آنیوپلوئیدی سریع تهاجمی ، تست های ناباروری مردان و تست های بیماری ژنتیکی است. ردپای تجاری Yougene در حال حاضر در انگلستان ، اروپا ، خاورمیانه ، آفریقا و آسیا تأسیس شده است.

توسعه محصول ، خدمات تحقیقاتی و قابلیت های تجاری ما در چرخه چرخه توسعه آزمایش ژنتیکی از جمله موارد ارسالی نظارتی گسترش می یابد. از طریق تخصص فنی و مشارکت ما ، Yourgene Health در حال ارائه آزمایش ژنتیکی خود به سرطان است.

Yourgene Health با دفتر مرکزی در منچستر انگلستان و دارای دفاتر در تایپه و سنگاپور است و در بازار AIM در بورس اوراق بهادار لندن تحت عنوان "YGEN" درج شده است. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.yourgene-health.com و ما را در توییتر دنبال کنید Yourgene_Health. • 22 فوریه 2021 - مشارکت با NPH +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  مشارکت با NPH

  برای ارائه خدمات آزمایش COVID-19 برای فرودگاه لیدز بردفورد

  منچستر ، انگلیس - 22 فوریه 2021:  Yourgene (AIM: YGEN) ، گروه بین المللی تشخیص مولکولی ، اعلام کرد که همکاری خود را با Newcastle Premier Health Limited 1 ("NPH") ، پیشرو در ارائه خدمات پزشکی مستقل در نیوکاسل و شمال شرق ، خدمات آزمایش COVID-19 PCR را از آزمایشگاه این شرکت در منچستر به فرودگاه لیدز بردفورد ارائه می دهد.

  ... ادامه مطلب
 • 8 فوریه 2021 - به روزرسانی معاملات +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  به روزرسانی معاملات

  انتظار می رود حرکت شدید H2 رشد سالانه دو رقمی داشته باشد اما کمتر از انتظار است

  فرصتهای تأخیر درآمد ، سرمایه گذاری در ارائه و ابتکارات جدید بیشتر انتظار می رود که رشد بعدی شدیدتر را از سر بگیرند

  منچستر ، انگلیس - 8 فوریه 2021: Yourgene (AIM: YGEN) ، گروه بین المللی تشخیص مولکولی ، به روزرسانی معاملات جاری نیمه دوم سال مالی تا 31 مارس 2021 ("H2") را ارائه می دهد.

  در حالیکه

  ... ادامه مطلب
 • 13 ژانویه 2021 - غربالگری DPYD در بلژیک توصیه می شود +

  Yourgene Health plc
  ("Yourgene" یا "Group" یا "Company")

  غربالگری DPYD در بلژیک توصیه می شود

  منچستر ، انگلیس - 13 ژانویه 2021: Yourgene (AIM: YGEN) ، گروه بین المللی تشخیص مولکولی ، از مقاله تحقیقاتی که در 11 ژانویه 2021 در Acta Clinica Belgica منتشر شد ، با عنوان: "توصیه مشترک بلژیکی در مورد غربالگری کمبود DPD در بیماران تحت درمان با 5-FU ، کپسیتابین (و تگافور)."

  مقاله تحقیق غربالگری کمبود دی هیدروپیریمیدین دهیدروژناز (DPD) را تأیید می کند که می تواند باعث ایجاد یک طرف شدید و گاهی کشنده شود

  ... ادامه مطلب
 • 11 ژانویه 2021 - Clarigene® SARS-CoV-2 به روزرسانی محصول و همکاری با CityDoc و ReCoVa-19 +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  Clarigene® SARS-CoV-2 به روز شده محصول
  و مشارکت با CityDoc و ReCoVa-19

  منچستر ، انگلیس - 11 ژانویه 2021: Yourgene (AIM: YGEN) ، گروه بین المللی تشخیص مولکولی ، اعلام کرد که به دنبال بیانیه شرکت در 24 دسامبر 2020 ، در مورد ویروس جدید (نوع VUI-202012/01 SARS-CoV-2) ، آزمایش آزمایشگاه مرطوب Yourgene اکنون کامل شده است و تأیید کرده است که عملکرد کلارژین ® روش SARS-CoV-2 در حال حاضر تحت تأثیر قرار نمی گیرد

  ... ادامه مطلب
 • 24 دسامبر 2020 - بروزرسانی COVID-19: ارائه دهنده تأیید شده برای دولت انگلستان و پاسخ به سویه ویروس جدید +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  به روزرسانی COVID-19: ارائه دهنده تأیید شده برای دولت انگلستان و r پاسخ به سویه ویروس جدید

  منچستر ، انگلیس - 24 دسامبر 2020:  Yourgene (AIM: YGEN) ، گروه بین المللی تشخیص مولکولی ، اعلام کرد که خدمات Genomic Yourgene به لیست ارائه دهندگان آزمایش خصوصی COVID-19 مورد تایید دولت انگلیس برای آزمون آزمایشی برای سفر بین المللی معرفی شده در 15 دسامبر 2020 ("آزمون به انتشار ") ، و همچنین برای

  ... ادامه مطلب
 • 17 دسامبر 2020 - گزارش نیم ساله +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  گزارش نیم سال

  منچستر ، انگلیس - 17 دسامبر 2020: Yourgene Health plc (AIM: YGEN) ، گروه بین المللی تشخیص مولکولی که محصولات و خدمات ژنتیکی را تجاری می کند ، گزارش نیمه ساله خود را برای شش ماه منتهی به 30 سپتامبر 2020 اعلام نکرده است.

  نتایج نشان دهنده انعطاف پذیری شغل اصلی گروه در طی چند ماه اول همه گیری جهانی ، پاسخگویی آن در راه اندازی سریع راه حل های آزمایش COVID-19 و

  ... ادامه مطلب
 • 2 دسامبر 2020 - کیت های DPYD توسط NHS انگلیس توصیه می شود +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  کیت های DPYD توصیه شده توسط NHS انگلیس

  منچستر ، انگلیس - 2 دسامبر 2020: Yourgene (AIM: YGEN) ، گروه بین المللی تشخیص مولکولی ، از بیانیه سیاست فوری راه اندازی بالینی ، منتشر شده توسط NHS انگلیس ، با عنوان: "آزمایش فارماکوژنومیک برای چندشکلی DPYD با روشهای درمانی فلوروپیریمیدین" توصيه وجود روال آزمايش DPYD قبل از شروع درمان با داروي شيميايي 5-Fluorouracil (5-FU) ، براي شناسايي خطر عوارض جانبي شديد

  ... ادامه مطلب
 • 5 نوامبر 2020 - تغییر مدیریت +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  تغییر مدیریت
  انتصاب مدیرعامل علمی برای هدایت نقشه راه توسعه محصول جدید

  منچستر ، انگلیس - 5 نوامبر 2020: Yougene (AIM: YGEN) ، گروه بین المللی تشخیص مولکولی ، انتصاب دکتر Joanne Mason را به عنوان مدیر ارشد علمی به عنوان مدیر شرکت با اثر فوری اعلام می کند.

  دکتر میسون از زمان پیوستن به این شرکت در دسامبر 2019 ، مدیر تحقیق و توسعه (سمت غیر هیئت مدیره) در Yourgene بوده است ،

  ... ادامه مطلب
 • 3 نوامبر 2020 - مشارکت با Take2 Health Limited +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  مشارکت با Take2 Health Limited
  Yourgene برای انجام آزمایش ژنومی برای غربالگری کارسینوم مایع حلق (NPC) در تایوان

  منچستر ، انگلیس - 3 نوامبر 2020: Yourgene (AIM: YGEN) ، گروه بین المللی تشخیص مولکولی ، اعلام کرد که شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن ، Yourgene Health Taipei ، توافق نامه بازاریابی و خدمات منطقه ای ("توافق نامه") را با Take2 Health Limited مستقر در هنگ کنگ امضا کرده است ("Take2") ) ، برای ارتقا test آزمایش ژنومی معتبر بالینی Take2 برای کارسینوم مایع حلقی

  ... ادامه مطلب
 • 26 اکتبر 2020 - به روزرسانی معاملات نیم ساله +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  به روز رسانی معاملات نیم ساله
  رشد H1 نسبت به سال نشان دهنده مقاومت شرکت است

  منچستر ، انگلیس - 26 اکتبر 2020: Yourgene (AIM: YGEN) ، یک گروه پیشرو بین المللی تشخیص مولکولی ، از بروزرسانی معاملات برای نیمه سال منتهی به 30 سپتامبر 2020 ("H1 2020") خبر می دهد.

  درآمدهای نیم سال منتهی به 30 سپتامبر 2020 8.2 میلیون پوند بود (H1 2019: 7.8 میلیون پوند) ، 5 درصد بیشتر از سال قبل ، با درآمد قوی اروپا جبران کننده بود

  ... ادامه مطلب
 • 23 اکتبر 2020 - ثبت نام CQC +

  Yourgene Health plc
  ("Yourgene Health" یا "شرکت")

  ثبت نام CQC

  منچستر ، انگلیس - 23 اکتبر 2020: Yourgene Health (AIM: YGEN) ، یک گروه بین المللی تشخیص مولکولی پیشرو ، اعلام می کند که از کمیسیون کیفیت مراقبت ("CQC") مطلع شده است که امکانات شرکت در Citylabs 1.0 در منچستر اکنون دومین مکان ثبت شده برای انجام است. روشهای تشخیصی و غربالگری.

  گسترش ثبت CQC فعلی شرکت ، امکان آزمایش انعطاف پذیری بیشتر NIPT را فراهم می کند

  ... ادامه مطلب
 • 21 اکتبر 2020 - همکاری خدمات ژنومیک Yougene با Cytox +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  همکاری خدمات ژنومیک Yourgene با Cytox

  مشارکت با Cytox برای امکان دسترسی بالینی به genoSCORE ™ - یک آزمایش ژنتیکی جدید برای تعیین خطر ابتلا به بیماری آلزایمر

  منچستر ، انگلیس - 21 اکتبر 2020: Yourgene Health (AIM: YGEN) ، یک گروه پیشرو بین المللی تشخیص مولکولی ، از همکاری جدید بین سرویسهای ژنومیک Yougene ("YGS") و Cytox Ltd ("Cytox") که اخیراً راه اندازی شده است ، برای مطالعه ژنومی آزمایش بتا بر روی آنها خبر می دهد.

  ... ادامه مطلب
 • 12 اکتبر 2020 - آزمایش های Elucigene DPYD به طور معمول در ولز استفاده می شود +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  تستهای الوسیژن DPYD به طور معمول در ولز استفاده می شود

  ولز اولین کشور انگلستان است که غربالگری DPYD را به بیمارانی که تحت شیمی درمانی هستند ارائه می دهد
  آزمایش های DPYD بیماران را غربال می کند تا خطر عوارض جانبی شدید ناشی از برخی از روش های شیمی درمانی را شناسایی کند

  منچستر ، انگلیس - 12 اکتبر 2020: Yourgene (AIM: YGEN) ، گروه بین المللی تشخیص مولکولی ، اعلام کرده است که محصول آنکولوژی ، آزمایش Elucigene DPYD ، اکنون در ولز به طور معمول استفاده می شود

  ... ادامه مطلب
 • 8 اکتبر 2020 - مشارکت استراتژیک بهداشت باروری در ژاپن تأمین شد +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  مشارکت استراتژیک بهداشت باروری در ژاپن تأمین شد

  منچستر ، انگلیس - 8 اکتبر 2020: Yourgene Health (AIM: YGEN) ، یک گروه پیشرو بین المللی تشخیص مولکولی ، اعلام کرد که برای تهیه Yourgene به یک همکاری استراتژیک 5 ساله با یک تراشه آبی چندملیتی ژاپنی وارد شده است. فلکس نرم افزار تجزیه و تحلیل (" خم کردن نرم افزار ”) پلت فرم بیوانفورماتیک برای یک پروژه بهداشت باروری.

  Yourgene و شریک ژاپنی ("شریک") وارد انتقال فناوری شده اند

  ... ادامه مطلب
 • 7 اکتبر 2020 - IONA® Nx با بیمارستان NHS سنت جورج قرارداد منعقد کرد +

  Yourgene Health plc

  ("Yourgene" یا "گروه" یا "شرکت")

  یونا ® Nx با بیمارستان NHS سنت جورج قرارداد منعقد کرد

  منچستر ، انگلیس - 7 اکتبر 2020: Yourgene (AIM: YGEN) ، گروه بین المللی تشخیص مولکولی ، اعلام کرد که با استفاده از IONA که به تازگی راه اندازی شده است ، قرارداد تست غیر تهاجمی قبل از تولد (NIPT) را دریافت کرده است. ® Nx NIPT گردش کار ('IONA ® Nx ') ، توسط بنیاد معتبر St George's NHS Trust Foundation در توتینگ ، لندن جنوبی ("سنت جورج"). قرارداد ، منوط به امضای هر دو

  ... ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
> <
خانم حامله ای که با لپ تاپ روی میز نشسته است

روابط رسانه ای و سرمایه گذار
Walbrook PR با مسئولیت محدود
4 خیابان لومبارد
لندن
EC3V 9HD
yourgene@walbrookpr.com
T: +44 (0) 20 7933 8780

دو تاجر که به صفحه رایانه نگاه می کنند