fbpx Yourgene Health plc - kodu
eelmine nool
järgmine nool
Slider

Yourgene Health plc

(“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

Käivitati COVID-19 test
Clarigene ™ SARS-CoV-2 testi ('RUO') käivitamine

Manchester, Suurbritannia - 30. juuni 2020: Juhtiv rahvusvaheline molekulaardiagnostika töörühm Yourgene (AIM: YGEN) teatas oma Clarigene ™ SARS-CoV-2 testi käivitamisest ainult teadusuuringuteks (RUO).

Clarigene ™ SARS-CoV-2 test on molekulaarsel PCR-il (polümeraasi ahelreaktsioonil) põhinev COVID-19 test, mis tuvastab SARS-CoV-2 viiruse RNA *, et kinnitada viiruse olemasolu. Testi kasutatakse viiruse olemasolu tuvastamiseks ja kas indiviidid on praegu nakatunud, mitte antikehade olemasolu. Test on lihtne, kuid väga efektiivne ühe proovi, viiruse sihtmärgi ja sisekontrolli abil ühes ja samas PCR süvendis **.

Testikomplekt sisaldab põhisegu, praimerit ja sondikomplekte ning sobib nina-neelu tampoonist ekstraheeritud RNA jaoks. Pärast RNA ekstraheerimist ja seadistamist on testi kiire pöördeaeg 1 tund 20 minutit. Konkurentsianalüüs on välja töötatud selleks, et vähendada valede negatiivsete tulemuste tekkimise võimalust, mis on olnud kogu tööstuses probleem1. Teie geeni sisekontrolli praimerid on loodud ainult RNA tuvastamiseks, mitte patsiendi DNA amplifitseerimiseks, mis viib valenegatiivideni. Testid viidi läbi sõltumatu labori hindamisasutuse andmete põhjal. Esialgsete andmete kohaselt on testi 100% -line spetsiifilisus.

Clarigene ™ SARS-CoV-2 test tehakse teie geeni klientidele kättesaadavaks hindamiskomplektidena ja nagu varem 26. mail 2020 teada anti, märgistatakse see CE-vastavusmärgisega vitro diagnostiliseks kasutamiseks mõeldud diagnostikakomplekti ('CE IVD') turulelaskmise plaan on alles 2020. aasta juuli lõpus. CE-IVD versioonil on kaks viiruse sihtmärki ja analüüsikontroll, muutes selle hüvitamise seisukohast soovitavamaks mitme erineva toote osas. Euroopa piirkonnad.

Teie geneenil on juba üle 300 labori kliendi ja kasvav ülemaailmne turustuskanalite võrk, mille kaudu saab Clarigene ™ SARS-CoV-2 testi ja CE IVD komplektide müüki suunata, kui need on heaks kiidetud, pakkudes võimalusi. Lisaks viiakse test läbi teiegeneesi teeninduslaboris Manchesteris.

Yourgeeni tegevjuht Lyn Rees kommenteeris: „Oleme uhked, et jätkame oma toetust ülemaailmsele COVID-19 jõupingutusele Clarigene ™ SARS-CoV-2 testi (RUO) käivitamisega ja tahaksin õnnitleda Yourgeni meeskonda, kes on teinud väga palju vaeva, et meid selleni jõuda punkt. Clarigene'i nakkushaiguste tooteportfelli lisamine tugevdab meie pakkumist meie kaubanduskanalite kaudu ning laiendab ja mitmekesistab tootevalikut. Jätkame testi saamiseks CE-vastavusmärgise saamist ja ootan turu värskendamist juuli lõpus. ”

1. doi: https://doi.org/10.1101/2020.05.13.094839

* Ribonukleiinhape (RNA) on polümeerne molekul, mis on oluline erinevates bioloogilistes rollides geenide kodeerimisel, dekodeerimisel, reguleerimisel ja ekspresseerimisel. RNA ja DNA on nukleiinhapped, kuid RNA on vajalik COVID-19 viiruse tuvastamiseks.

** Mitu süvendit sisaldav plaat, mis läheb PCR-i instrumendiks testi toimimiseks. Iga süvend sisaldab katse- ja proovireaktiivi.

See teadaanne sisaldab siseteavet EL määruse 7/596 artikli 2014 kohaldamiseks.

Yourgene Health plc

Lyn Rees, tegevjuht
Barry Hextall, finantsjuht
Joanne Cross, turundusdirektor

Tel: + 44 (0) 161 669 8122

See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. Javascript peab olema, et vaadata seda.

Cairni finantsnõustajad LLP (NOMAD)

Liam Murray / James Caithie / Ludovico Lazzaretti

 Tel: + 44 (0) 20 7213 0880

Stifel Nicolaus Europe Limited (ainuesindaja)

Nicholas Moore / Matthew Blawat / Ben Maddison

Tel: + 44 (0) 20 7710 7600

Walbrook PR Ltd (meedia- ja investorisuhted)

Paul McManus / Lianne Cawthorne 

Tel: +44 (0) 20 7933 8780 või See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. Javascript peab olema, et vaadata seda.

Mob: 07980 541 893 Mob: 07584 391 303   

Teave Yourgene Healthi kohta

Yourgene Health on rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm, mis arendab ja turustab geneetilisi tooteid ja teenuseid. Diagnostikateaduse edendamiseks töötab rühm koostöös DNA-tehnoloogia ülemaailmsete liidritega.  

Yourgene arendab ja turustab lihtsaid ja täpseid molekulaardiagnostika lahendusi, peamiselt reproduktiivtervise jaoks. Grupi toodete hulka kuuluvad mitteinvasiivsed sünnieelsed testid (NIPT) Downi sündroomi ja muude geneetiliste häirete jaoks, tsüstilise fibroosi sõeluuringud, invasiivsed kiired aneuploidsuse testid, meeste viljatuse testid ja geneetilise haiguse testid. Teie geeni kaubanduslik jalajälg on juba loodud Suurbritannias, Euroopas, Lähis-Idas, Aafrikas ja Aasias.

Meie tootearendus, uurimisteenused ja ärivõimalused hõlmavad kogu geneetilise testi arenduse olelustsüklit, sealhulgas regulatiivseid esildisi. Meie tehniliste teadmiste ja partnerluse kaudu laiendab Yourgene Health oma geenitestide pakkumist ka onkoloogiale.

Yourgene Healthi peakontor asub Suurbritannias Manchesteris, kontorid asuvad Taipeis ja Singapuris ning see on noteeritud Londoni börsi AIM-i turul linnukese "YGEN" all. Lisateabe saamiseks külastage veebisaiti www.yourgene-health.com ja jälgige meid twitteris @Yourgene_Health. • 22. veebruar 2021 - partnerlus NPH-ga +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  Partnerlus NPH-ga

  Pakkuda Leeds Bradfordi lennujaama COVID-19 testimisteenust

  Manchester, Suurbritannia - 22. veebruar 2021:  Rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm Yourgene (AIM: YGEN) teatab, et tema partnerlus Newcastle Premier Health Limitediga 1 (“NPH”), juhtiv sõltumatute meditsiiniteenuste pakkuja Newcastle'is ja Kirdes, osutab ettevõtte Manchesteri laborist Leeds Bradfordi lennujaama COVID-19 PCR testimisteenuseid.

  ... Loe rohkem
 • 8. veebruar 2021 - kauplemise värskendus +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  Kauplemise värskendus

  Tugev H2 hoog annab eeldatavasti kahekohalise aastakasvu, kuid jääb alla ootuste

  Edasilükatud tuluvõimalused, investeeringud pakkumistesse ja edasised uued algatused peaksid hoogustama hilisemat kiiremat kasvu

  Manchester, Suurbritannia - 8. veebruar 2021: Rahvusvaheline molekulaardiagnostika grupp Yourgene (AIM: YGEN) esitab värske ülevaate praegusest kauplemisest majandusaasta teisel poolel kuni 31. märtsini 2021 (“H2”).

  samas

  ... Loe rohkem
 • 13. jaanuar 2021 - Belgias soovitatakse DPYD sõeluuringut +

  Yourgene Health plc
  ("Yourgene" või "Grupp" või "Ettevõte")

  Belgias on soovitatav teha DPYD skriining

  Manchester, Suurbritannia - 13. jaanuar 2021: Rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm Yourgene (AIM: YGEN) tervitab 11. jaanuaril 2021 Acta Clinica Belgicas avaldatud teadusartiklit pealkirjaga: "Belgia ühine soovitus 5-FU, kapetsitabiini (ja tegafuuriga) ravitud patsientide DPD-defitsiidi skriinimise kohta."

  Uurimisartikkel toetab dihüdropürimidiindehüdrogenaasi (DPD) defitsiidi skriinimist, mis võib põhjustada tõsiseid ja mõnikord surmavaid külgi

  ... Loe rohkem
 • 11. jaanuar 2021 - Clarigene® SARS-CoV-2 tootevärskendus ja partnerlus CityDoci ja ReCoVa-19-ga +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  Clarigene® SARS-CoV-2 tootevärskendus
  ja partnerlused CityDoci ja ReCoVa-19

  Manchester, Suurbritannia - 11. jaanuar 2021: Rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm Yourgene (AIM: YGEN) teatab, et pärast ettevõtte 24. detsembri 2020. aasta avaldust uue viirusetüve (VUI-202012/01 SARS-CoV-2 variant) osas on Yourgene märglabori testimine nüüd lõpule viidud ja on kinnitanud, et Clarigene esitus ® Praegu ei mõjuta SARS-CoV-2 testi

  ... Loe rohkem
 • 24. detsember 2020 - värskendus COVID-19: Ühendkuningriigi valitsuse heakskiidetud pakkuja ja reageerimine uuele viirusetüvele +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  COVID-19 värskendus: Ühendkuningriigi valitsuse heakskiidetud pakkuja ja r uuele viirusetüvele

  Manchester, Suurbritannia - 24. detsember 2020:  Rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm Yourgene (AIM: YGEN) teatab, et Yourgene Genomic Services on lisatud Ühendkuningriigi valitsuse heakskiidetud COVID-19 privaatsete testimisteenuste pakkujate nimekirja 15. detsembril 2020 kasutusele võetud programmi Test for Release for International Travel jaoks („Test vabastamiseks ”) ja ka

  ... Loe rohkem
 • 17. detsember 2020 - poolaasta aruanne +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  Poolaasta aruanne

  Manchester, Suurbritannia - 17. detsember 2020: Geneetilisi tooteid ja teenuseid turustav rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm Yourgene Health plc (AIM: YGEN) kuulutab välja 30. septembril 2020 lõppenud kuue kuu auditeerimata poolaastaaruande.

  Tulemused näitavad kontserni põhitegevuse vastupidavust globaalse pandeemia esimestel kuudel, reageerimisvõimet COVID-19 testimislahenduste kiirel käivitamisel ja

  ... Loe rohkem
 • 2. detsember 2020 - NHS Inglismaa soovitatud DPYD komplektid +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  NHS Inglismaa soovitatud DPYD komplektid

  Manchester, Suurbritannia - 2. detsember 2020: Rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm Yourgene (AIM: YGEN) tervitab NHS Inglismaa avaldatud kliinilise tellimise kiireloomulist avaldust pealkirjaga: "DPYD polümorfismide farmakogenoomiline testimine fluoropürimidiinravi abil" soovitades DPYD testimise rutiinset kättesaadavust enne kemoterapeutilise ravimi 5-fluorouratsiiliga (5-FU) alustamist, et tuvastada raskete kõrvaltoimete oht.

  ... Loe rohkem
 • 5. november 2020 - direktoraadi muutus +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  Direktoraadi vahetus
  Teadusdirektori ametissenimetamine uute tootearenduste tegevuskava koostamiseks

  Manchester, Suurbritannia - 5. november 2020: Rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm Yourgene (AIM: YGEN) teatas dr Joanne Masoni ametisse nimetamisest ettevõtte direktoriks kohe.

  Dr Mason on olnud Yourgene'i teadus- ja arendustegevuse direktor (juhatuse liige) alates ettevõttega liitumisest detsembris 2019,

  ... Loe rohkem
 • 3. november 2020 - partnerlus ettevõttega Take2 Health Limited +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  Partnerlus Take2 Health Limitediga
  Yourgene korraldab Taiwanis ninasofarüngeaalse kartsinoomi (NPC) sõeluuringute genoomikatse

  Manchester, Suurbritannia - 3. november 2020: Rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm Yourgene (AIM: YGEN) teatab, et selle 2% -liselt kuuluv tütarettevõte Yourgene Health Taipei on sõlminud Hongkongis asuva Take2 Health Limitediga (“Take2”) piirkondliku turundus- ja teeninduslepingu (edaspidi “leping”). ), et reklaamida TakeXNUMX kliiniliselt valideeritud ninaneelu-kartsinoomi genoomset testi

  ... Loe rohkem
 • 26. oktoober 2020 - kauplemise poolaasta uuendus +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  Poolaasta kauplemise värskendus
  I poolaasta kasv võrreldes eelmise aastaga näitab ettevõtte vastupidavust

  Manchester, Suurbritannia - 26. oktoober 2020: Juhtiv rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm Yourgene (AIM: YGEN) teatas 30. septembril 2020 lõppenud poolaasta (“H1 2020”) kauplemisuuendusest.

  30. septembril 2020 lõppenud poolaasta tulud olid 8.2 miljonit naela (1 I poolaasta: 2019 miljonit naela), kasvades eelmise aastaga võrreldes 7.8%, kusjuures Euroopa tugevad tulud tasakaalustasid

  ... Loe rohkem
 • 23. oktoober 2020 - CQC registreerimine +

  Yourgene Health plc
  ("Yourgene Health" või "ettevõte")

  CQC registreerimine

  Manchester, Suurbritannia - 23. oktoober 2020: Juhtiv rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm Yourgene Health (AIM: YGEN) teatab, et on saanud hoolduskvaliteedi komisjonilt (CQC) teate, et ettevõtte rajatised Manchesteri Citylabs 1.0-s on nüüd teine ​​registreeritud asukoht, kust teha diagnostika ja skriinimisprotseduurid.

  Ettevõtte praeguse CQC registreerimise pikendamine võimaldab NIPT-testimisel toimimiseks suuremat paindlikkust

  ... Loe rohkem
 • 21. oktoober 2020 - Yourgene Genomic Services koostöö Cytoxiga +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  Yourgene Genomic Services koostöö Cytoxiga

  Partnerlus Cytoxiga, et võimaldada kliinilist juurdepääsu genoSCORE ™ -le - uus geneetiline test Alzheimeri tõve tekkimise riski kindlakstegemiseks

  Manchester, Suurbritannia - 21. oktoober 2020: Juhtiv rahvusvaheline molekulaardiagnostika grupp Yourgene Health (AIM: YGEN) teatas hiljuti käivitatud Yourgene Genomic Services (“YGS”) ja Cytox Ltd (“Cytox”) uuest koostööst beetatestimise genoomilise uuringu eesmärgil.

  ... Loe rohkem
 • 12. oktoober 2020 - Walesis kasutatakse tavapäraselt Elucigene DPYD teste +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  Elucigene DPYD testid, mida kasutatakse Walesis tavapäraselt

  Wales on esimene Ühendkuningriigi riik, kes pakub kemoteraapiat saavatele patsientidele DPYD skriinimist
  DPYD testid kontrollivad patsiente, et tuvastada teatud keemiaravi raskete kõrvaltoimete oht

  Manchester, Suurbritannia - 12. oktoober 2020: Rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm Yourgene (AIM: YGEN) teatas oma onkoloogilisest tootest, Elucigene DPYD testist, mida nüüd kasutatakse Walesis rutiinselt

  ... Loe rohkem
 • 8. oktoober 2020 - Jaapanis tagatakse strateegiline reproduktiivtervise partnerlus +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  Jaapanis on tagatud strateegiline reproduktiivtervise partnerlus

  Manchester, Suurbritannia - 8. oktoober 2020: Juhtiv rahvusvaheline molekulaardiagnostika grupp Yourgene Health (AIM: YGEN) teatab, et on sõlminud viieaastase strateegilise partnerluse sinise kiibiga Jaapani rahvusvahelise ettevõttega, et pakkuda oma Flex ™ Analüüsi tarkvara ( Flex Tarkvara ”) bioinformaatika platvorm reproduktiivtervise projekti jaoks.

  Yourgene ja Jaapani partner („partner”) on sõlminud tehnosiirde

  ... Loe rohkem
 • 7. oktoober 2020 - IONA® Nx sõlmis lepingu St George'i NHS haiglaga +

  Yourgene Health plc

  (“Yourgene” või “Grupp” või “Ettevõte”)

  IONA ® Nx sõlmis lepingu St George'i NHS haiglaga

  Manchester, Suurbritannia - 7. oktoober 2020: Rahvusvaheline molekulaardiagnostika rühm Yourgene (AIM: YGEN) teatab, et talle on sõlmitud mitteinvasiivse sünnieelse testimise (NIPT) leping, kasutades oma hiljuti käivitatud IONA-d ® Nx NIPT-i töövoog ('IONA ® Nx '), maineka St George's NHS Trust Foundationi tootmine Lõuna-Londonis ("St George's"). Leping, mille peavad allkirjastama mõlemad

  ... Loe rohkem
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
> <
Rase daam istub laua taga sülearvutiga

Meedia ja investorite suhted
Walbrook PR Ltd
Lombardi tänav 4
London
EC3V 9HD
yourgene@walbrookpr.com
T: +44 (0) 20 7933 8780

Kaks ärimeest vaatavad arvutiekraani