fbpx Yourgene Health plc - domov
předchozí šipka
další šipka
Posuvník

Yourgene Health plc

(„Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

Zahájeno stanovení COVID-19
Zahájení testu Clarigene ™ SARS-CoV-2 („RUO“)

Manchester, Velká Británie - 30. června 2020: Yourgene (AIM: YGEN), přední mezinárodní molekulární diagnostická skupina, oznamuje zahájení testu Clarigene ™ SARS-CoV-2 pouze pro výzkumné účely („RUO“).

Test Clarigene ™ SARS-CoV-2 je test založený na molekulární PCR (polymerázová řetězová reakce) COVID-19, který detekuje RNA * viru SARS-CoV-2 *, aby se potvrdila přítomnost viru. Test se používá k detekci přítomnosti viru a toho, zda jsou jednotlivci v současné době infikováni, nikoli přítomností protilátek. Test je jednoduchý, ale vysoce účinný s jedním vzorkem, virovým cílem a vnitřní kontrolou vše ve stejné PCR jamce **.

Testovací souprava obsahuje sadu mastermix, primerů a sond a je vhodná pro RNA extrahovanou z nazofaryngeálního tampónu. Zkouška má po extrakci RNA a nastavení rychlou dobu obratu 1 h 20 min. Konkurenční test byl vyvinut za účelem snížení pravděpodobnosti vzniku falešně negativních výsledků, což byl problém celého odvětví1. Primery interní kontroly Yourgene jsou navrženy tak, aby detekovaly pouze RNA a ne amplifikovaly DNA pacienta, což vede k falešným negativům. Testy byly porovnány s údaji nezávislého laboratorního hodnotícího orgánu. Předběžné údaje ukázaly, že test má 100% specificitu.

Test Clarigene ™ SARS-CoV-2 bude k dispozici zákazníkům Yourgene jako hodnotící soupravy a jak bylo dříve oznámeno 26. května 2020, označení CE in vitro Diagnostická souprava („CE IVD“), pro diagnostické použití, je stále na cestě k uvolnění na konci července 2020. Verze CE-IVD bude mít dva virové cíle a kontrolní testy, což je z hlediska úhrady více žádoucí Evropské regiony.

Yourgene již má přes 300 laboratorních zákazníků a rostoucí celosvětovou síť distribučních kanálů, díky nimž může být prodej testovacích souprav Clarigene ™ SARS-CoV-2 a souprav CE IVD, jakmile budou schváleny, zaměřen na řadu příležitostí. Kromě toho bude test proveden v servisní laboratoři Yourgene v Manchesteru.

Lyn Rees, generální ředitel Yourgene, komentoval: „Jsme hrdí na to, že můžeme pokračovat v podpoře celosvětového úsilí COVID-19 zahájením testu Clarigene ™ SARS-CoV-2 (RUO) a rád bych poblahopřál týmu Yourgene, který velmi tvrdě pracoval, aby se k nám dostal směřovat. Přidání portfolia infekčních chorob Clarigene posílí naši nabídku prostřednictvím našich komerčních kanálů a rozšíří a diverzifikuje naši nabídku produktů. Zůstáváme na dobré cestě, abychom získali test CE a těším se na aktualizaci trhu na konci července. “

1. dva: https://doi.org/10.1101/2020.05.13.094839

* Ribonukleová kyselina (RNA) je polymerní molekula nezbytná v různých biologických rolích při kódování, dekódování, regulaci a expresi genů. RNA a DNA jsou nukleové kyseliny, ale RNA je potřebná k detekci viru COVID-19.

** Destička obsahující několik jamek, která jde do nástroje PCR pro provedení testu. Každá jamka obsahuje testovací a vzorkové činidlo.

Toto oznámení obsahuje důvěrné informace ve smyslu článku 7 nařízení EU 596/2014.

Yourgene Health plc

Lyn Rees, generální ředitel
Barry Hextall, finanční ředitel
Joanne Cross, ředitelka marketingu

Tel: + 44 (0) 161 669 8122

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript.

Finanční poradci Cairn LLP (NOMAD)

Liam Murray / James Caithie / Ludovico Lazzaretti

 Tel: + 44 (0) 20 7213 0880

Stifel Nicolaus Europe Limited (jediný podnikový makléř)

Nicholas Moore / Matthew Blawat / Ben Maddison

Tel: + 44 (0) 20 7710 7600

Walbrook PR Ltd (Vztahy s médii a investory)

Paul McManus / Lianne Cawthorne 

Tel: +44 (0) 20 7933 8780 nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript.

Mob: 07980 541 893 Mob: 07584 391 303   

O zdraví Yourgene

Yourgene Health je mezinárodní molekulární diagnostická skupina, která vyvíjí a komercializuje genetické produkty a služby. Skupina pracuje ve spolupráci s globálními lídry v oblasti DNA technologie na rozvoji diagnostické vědy.  

Yourgene vyvíjí a komercializuje jednoduchá a přesná řešení molekulární diagnostiky, primárně pro reprodukční zdraví. Mezi produkty skupiny patří neinvazivní prenatální testy (NIPT) na Downův syndrom a další genetické poruchy, screeningové testy cystické fibrózy, invazivní rychlé aneuploidní testy, testy mužské neplodnosti a testy genetických chorob. Obchodní stopa Yourgene je již zavedena ve Velké Británii, Evropě, na Středním východě, v Africe a Asii.

Náš vývoj produktů, výzkumné služby a komerční schopnosti sahají po celou dobu životního cyklu vývoje genetických testů, včetně regulačních žádostí. Prostřednictvím našich odborných znalostí a partnerství rozšiřuje společnost Yourgene Health také nabídku genetického testování do onkologie.

Yourgene Health má centrálu v Manchesteru ve Velké Británii s kancelářemi v Taipei a Singapuru a je uvedena na trhu AIM londýnské burzy pod tickerem „YGEN“. Pro více informací navštivte www.yourgene-health.com a sledujte nás na twitteru @Yourgene_Health. • 22. února 2021 - Partnerství s NPH +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  Partnerství s NPH

  Poskytnout testovací službu COVID-19 pro letiště Leeds Bradford

  Manchester, Velká Británie - 22. února 2021:  Yourgene (AIM: YGEN), mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, oznamuje své partnerství se společností Newcastle Premier Health Limited 1 („NPH“), přední poskytovatel nezávislých lékařských služeb v Newcastlu a na severovýchodě, bude dodávat testovací služby COVID-19 PCR na letiště Leeds Bradford z laboratoře společnosti v Manchesteru.

  ... Více
 • 8. února 2021 - aktualizace obchodování +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  Aktualizace obchodování

  Očekává se, že silná hybnost H2 přinese dvouciferný roční růst, ale pod očekávání

  Očekává se, že příležitosti odloženého výnosu, investice do nabídky a další nové iniciativy povedou k obnovení silnějšího následného růstu

  Manchester, Velká Británie - 8. února 2021: Yourgene (AIM: YGEN), mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, poskytuje aktuální informace o aktuálním obchodování za druhou polovinu finančního roku do 31. března 2021 („H2“).

  Zatímco

  ... Více
 • 13. ledna 2021 - v Belgii se doporučuje screening DPYD +

  Yourgene Health plc
  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  V Belgii se doporučuje screening DPYD

  Manchester, Velká Británie - 13. ledna 2021: Yourgene (AIM: YGEN), mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, vítá výzkumný článek publikovaný 11. ledna 2021 v Acta Clinica Belgica s názvem: „Společné belgické doporučení ohledně screeningu deficitu DPD u pacientů léčených 5-FU, kapecitabinem (a tegafurem).“

  Článek ve výzkumu podporuje screening na nedostatek dihydropyrimidin dehydrogenázy (DPD), který může způsobit závažnou a někdy smrtelnou stránku

  ... Více
 • 11. ledna 2021 - Aktualizace produktu Clarigene® SARS-CoV-2 a partnerství s CityDoc a ReCoVa-19 +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  Aktualizace produktu Clarigene® SARS-CoV-2
  a partnerství s CityDoc a ReCoVa-19

  Manchester, Velká Británie - 11. ledna 2021: Yourgene (AIM: YGEN), mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, oznamuje, že po prohlášení společnosti ze dne 24. prosince 2020, týkajícím se nového virového kmene (varianta VUI-202012/01 SARS-CoV-2), je testování mokré laboratoře Yourgene nyní dokončeno a potvrdil, že výkon klarigény ® Test SARS-CoV-2 není v současné době ovlivněn žádným

  ... Více
 • 24. prosince 2020 - Aktualizace COVID-19: schválený poskytovatel pro vládu Spojeného království a reakce na nový kmen virů +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  Aktualizace COVID-19: schválený poskytovatel pro vládu Spojeného království a r odpověď na nový kmen viru

  Manchester, Velká Británie - 24. prosince 2020:  Yourgene (AIM: YGEN), mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, oznamuje, že společnost Yourgene Genomic Services byla přidána do seznamu schválených soukromých poskytovatelů testování COVID-19 britské vlády pro program Test to Release for International Travel zavedený 15. prosince 2020 („Test k vydání “), a také pro

  ... Více
 • 17. prosince 2020 - pololetní zpráva +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  Pololetní zpráva

  Manchester, Velká Británie - 17. prosince 2020: Yourgene Health plc (AIM: YGEN), mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, která komercializuje genetické produkty a služby, oznamuje svoji neauditovanou pololetní zprávu za šest měsíců končících 30. září 2020.

  Výsledky ukazují odolnost hlavního podnikání skupiny během prvních měsíců globální pandemie, její schopnost reagovat na rychlé zahájení testovacích řešení COVID-19 a její

  ... Více
 • 2. prosince 2020 - soupravy DPYD doporučené společností NHS England +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  Soupravy DPYD doporučené společností NHS England

  Manchester, Velká Británie - 2. prosince 2020: Yourgene (AIM: YGEN), mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, vítá Prohlášení o naléhavých zásadách klinické provize, vydané NHS England, s názvem: „Farmakogenomické testování polymorfismů DPYD při léčbě fluoropyrimidiny“ doporučení rutinní dostupnosti testování DPYD před zahájením léčby chemoterapeutickým lékem 5-fluorouracilem (5-FU), aby bylo možné identifikovat riziko závažných nežádoucích účinků.

  ... Více
 • 5. listopadu 2020 - změna ředitelství +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  Změna ředitelství
  Jmenování hlavního vědeckého pracovníka pro vývoj plánu vývoje nových produktů

  Manchester, Velká Británie - 5. listopadu 2020: Yourgene (AIM: YGEN), mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, s okamžitou platností oznamuje jmenování Dr. Joanne Masonové do pozice hlavní vědecké ředitelky společnosti.

  Dr. Mason byl ředitelem pro výzkum a vývoj (pozice mimo správní radu) ve Yourgene od vstupu do společnosti v prosinci 2019,

  ... Více
 • 3. listopadu 2020 - partnerství se společností Take2 Health Limited +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  Partnerství s Take2 Health Limited
  Váš gen provede genomový test na screening nosohltanu na NPC na Tchaj-wanu

  Manchester, Velká Británie - 3. listopadu 2020: Yourgene (AIM: YGEN), mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, oznamuje, že její stoprocentní dceřiná společnost Yourgene Health Taipei podepsala regionální dohodu o marketingu a službách (dále jen „dohoda“) s hongkongskou společností Take2 Health Limited („Take2“) ), na podporu klinicky validovaného genomového testu Take2 na karcinom nosohltanu

  ... Více
 • 26. října 2020 - Pololetní aktualizace obchodování +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  Aktualizace pololetního obchodování
  H1 meziroční růst svědčí o odolnosti společnosti

  Manchester, Velká Británie - 26. října 2020: Yourgene (AIM: YGEN), přední mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, oznamuje aktualizaci obchodování za pololetí končící 30. září 2020 („H1 2020“).

  Tržby za pololetí končící 30. září 2020 činily 8.2 mil. GBP (1. pololetí 2019: 7.8 mil. GBP), což je nárůst o 5% ve srovnání s předchozím rokem, přičemž silné evropské výnosy kompenzovaly

  ... Více
 • 23. října 2020 - registrace CQC +

  Yourgene Health plc
  („Yourgene Health“ nebo „společnost“)

  Registrace CQC

  Manchester, Velká Británie - 23. října 2020: Yourgene Health (AIM: YGEN), přední mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, oznamuje, že obdržela oznámení od Komise pro kvalitu péče („CQC“), že zařízení společnosti v Citylabs 1.0 v Manchesteru jsou nyní druhým registrovaným místem, kde lze provádět diagnostické a screeningové postupy.

  Rozšíření současné registrace společnosti CQC umožňuje testování NIPT větší flexibilitu provozu

  ... Více
 • 21. října 2020 - Spolupráce Yourgene Genomic Services se společností Cytox +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  Spolupráce Yourgene Genomic Services se společností Cytox

  Partnerství se společností Cytox umožňující klinický přístup k genoSCORE ™ - novému genetickému testu určujícímu riziko vzniku Alzheimerovy choroby

  Manchester, Velká Británie - 21. října 2020: Yourgene Health (AIM: YGEN), přední mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, oznamuje novou spolupráci mezi nedávno zahájenou společností Yourgene Genomic Services („YGS“) a společností Cytox Ltd („Cytox“) za účelem genomické studie beta-testování jejich

  ... Více
 • 12. října 2020 - Ve Walesu se rutinně používají testy Elucigene DPYD +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  Ve Walesu se rutinně používají testy elucigene DPYD

  Wales je první britskou zemí, která nabízí screening DPYD pacientům podstupujícím chemoterapii
  Testy DPYD vyšetřují pacienty, aby identifikovali riziko závažných vedlejších účinků určitých chemoterapií

  Manchester, Velká Británie - 12. října 2020: Yourgene (AIM: YGEN), mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, oznamuje svůj onkologický produkt, test Elucigene DPYD, který se nyní ve Walesu běžně používá

  ... Více
 • 8. října 2020 - V Japonsku je zajištěno strategické partnerství v oblasti reprodukčního zdraví +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  Strategické partnerství v oblasti reprodukčního zdraví zajištěno v Japonsku

  Manchester, Velká Británie - 8. října 2020: Yourgene Health (AIM: YGEN), přední mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, oznamuje, že uzavřela pětileté strategické partnerství s japonskou nadnárodní společností s modrým čipem, aby poskytla společnost Yourgene Flex ™ Software pro analýzu („ Kabel Software ”) bioinformatická platforma pro projekt reprodukčního zdraví.

  Yourgene a japonský partner (dále jen „partner“) uzavřeli technologický převod

  ... Více
 • 7. října 2020 - IONA® Nx získala zakázku s NHS Hospital St George +

  Yourgene Health plc

  („Yourgene“ nebo „Group“ nebo „Company“)

  IONA ® Nx získala zakázku s NHS Hospital St George

  Manchester, Velká Británie - 7. října 2020: Yourgene (AIM: YGEN), mezinárodní skupina pro molekulární diagnostiku, oznamuje, že jí byla udělena smlouva o neinvazivním prenatálním testování (NIPT) s využitím nově spuštěné IONA ® Pracovní tok Nx NIPT („IONA ® Nx '), prestižní St George's NHS Trust Foundation v Tooting v jižním Londýně („St George's“). Smlouva s výhradou podpisu oběma

  ... Více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
> <
Těhotná dáma sedí u stolu s notebookem

Vztahy s médii a investory
Walbrook PR Ltd.
Lombard Street 4
London
EC3V 9HD
yourgene@walbrookpr.com
T: +44 (0) 20 7933 8780

Dva podnikatelé při pohledu na obrazovku počítače